Najdłuższe włosy na świecie ważą aż 19 kilogramów! "Zaczęła je nazywać swoim dzieckiem"

Asha Mandela ma obecnie najdłuższe włosy na świecie. Kobieta z początku nie zdawała sobie sprawy z tego, że ma szansę na pobicie rekordu! Dopiero słowa podziwu od obcych ludzi zmotywowały ją, aby zmierzyła swoje piękne pukle. Ważą aż 19 kilogramów!

Najdłuższe włosy na świecie robią wrażenie! Wiele kobiet marzy o tym, aby ich pasma były gęste, długie i zdrowe. Poddają je domowym zabiegom i regularnie korzystają z usług kosmetycznych, ale najprawdopodobniej żadnej z nich nie uda się dokonać tego, czego dokonała Asha Mandela.

Zobacz wideo Ewa Minge zdradziła, jak dba o włosy. Przedłuża je

Najdłuższe włosy na świecie ma Asha Mandela. Kto to?

Asha Mandela urodziła się na bliźniaczej wyspie Trynidad i Tobago, jednak wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie założyła rodzinę. Jej włosy są ciemne, kręcą się i są bardzo gęste. Początkowo tylko je zapuszczała, zupełnie nie mając pojęcia, że może "przypadkiem" pobić rekord Guinessa.

 

Najdłuższe włosy świata ważą aż 19 kilogramów. Jakie są długie?

Oprócz pięknego wyglądu włosy mogą być także ciężarem. Można tak śmiało powiedzieć, ponieważ Asha Mandela codziennie dźwiga ze sobą aż 19 kilogramów! Jej włosy mierzą 28 metrów długości, jednak te dane mogły ulec zmianie. Takie dane znajdujemy w internecie, jednak minęło trochę czasu, a pomiary miały miejsce w momencie ogłoszenia rekordu Guinessa. Jak czytamy na portalu "onet.pl", Asha włosy nazywa swoim dzieckiem, które nosi codziennie od wielu lat.

 

Gdzie można podziwiać najdłuższe włosy na świecie w mediach społecznościowych?

Asha Mandela chwali się swoimi pięknymi puklami w sieci. Jest aktywną użytkowniczką Instagrama, która na swoim profilu zgromadziła ponad 8 tysięcy obserwatorów. Znajdziecie ją pod nickiem @ashaamandela. Kobieta zajmuje się także tworzeniem pięknej biżuterii. Sprzedaje także własną linię odżywek do włosów i szamponów, które stworzone zostały z naturalnych składników. Jak widać, oprócz tego, że jest "włosomaniaczką", ma też ogromny talent artystyczny, który stanowi jej źródło zarobku. Na Instagramie publikuje także zdjęcia z mężem. Para wygląda na bardzo szczęśliwą.

 
Więcej o: