Ona ma 21 lat, a on 50. Jest ojcem jej koleżanki. Ludzie krytykują ich związek. Przesada?

Duża różnica wieku w związku nadal wywołuje spore kontrowersje. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna para z TikToka, która często musi spotykać się z przykrymi komentarzami na swój temat. - W tym wieku nie masz pojęcia, jak bardzo jesteś młoda. On ma - piszą internauci.
Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

TikTok to jedno z tych miejsc w sieci, które w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Znaleźć tam można przeróżne treści w formie krótkich filmików. Są to m.in. porady makijażowe oraz pielęgnacyjne, triki stylizacyjne, układy taneczne i wiele innych. Bardzo popularne są także profile osób, które w sieci dzielą się różnymi historiami, a także swoim życiem prywatnym.

Ona ma 21 lat, on 50. Ich związek budzi kontrowersje: "Dziewczyno, myślałem, że to twój tata"

Portal thesun.co.uk dotarł do konta tiktokerki, która prowadzi profil pod nazwą @thenatalienoble. 21-latka dzieli się w sieci wybranymi momentami swojego życia. Chętnie pokazuje także swojego partnera, który jest od niej starszy o 29 lat. Początkowo mężczyzna był jej trenerem tenisa, a dziewczyna zaprzyjaźniła się z jego córką. Z czasem zrodziło się między nimi uczucie.

Jak podaje portal thesun.co.uk, związek ze starszym mężczyzną nie spodobał się rodzicom dziewczyny. Podobno jej mama na początku oskarżała go o "zabieranie jej młodości". Z czasem jednak zmuszeni zostali do pogodzenia się z tym faktem i zaakceptowania wyboru swojej córki.

Mam 21 lat i jestem w pełni zdolna do podejmowania własnych decyzji

- napisała tiktokerka w jednym z filmików. 

Pod filmikami na profilu dziewczyny pojawia się wiele komentarzy. Zdania internautek oraz internautów są jednak podzielone:

W dzisiejszych czasach musisz wybrać starszego, jeśli chcesz dojrzałego mężczyzny, a nie beztroskiego dzieciaka
Kiedy będziesz miała 30 lat, zrozumiesz
Dziewczyno, myślałem, że to twój tata
W tym wieku 20 nie masz pojęcia, jak bardzo jesteś młoda. On ma
Zwykle nie obchodzą mnie różnice wiekowe. Ale z pewnością musi to być czerwona flaga, skoro nie może znaleźć kobiety w swoim wieku
Kiedy miałam 18 lat, umawiałam się z facetem, który miał 31 lat. Nie widziałam problemu. Do czasu, gdy skończyłam 31 lat...

-czytamy.

Więcej o: