Nowa fryzura Kasi Sokołowskiej z "Top Model" wywołała burzę w sieci. "Tragedia"

Nic tak nie wywołuje emocji, jak niespodziewane metamorfozy wśród gwiazd. Kasia Sokołowska od lat była dumną posiadaczką krótkich włosów, lecz wszystko wskazuje na to, że przeszła sporą zmianę. Jurorka programu "Top Model" swoim odmienionym wizerunkiem zaskoczyła fanów, a w sieci szybko pojawiło się sporo komentarzy.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć Kasię Sokołowską ponownie w roli jurorki w popularnym programie telewizyjnym. To już 11. edycja formatu emitowanego przez stację TVN, czyli "Top Model". Jako reżyserka pokazów mody za sprawą sprawowania roli jurorki urosła rangą na miarę jednej z największych gwiazd telewizji.

Zobacz wideo Michał Piróg komentuje aferę z Karoliną Pisarek. "Chlapnęła coś"

Natalia SiwiecNatalia Siwiec w bikini za 380 zł. Możesz go nosić na wiele sposobów

Gwiazda niedawno została mamą. Pochwaliła się fanom prywatnym ujęciem

Kasia Sokołowska w ostatnim czasie zmieniła nieco priorytety w swoim życiu. Rozwój kariery zawodowej zszedł na dalszy plan, na rzecz macierzyństwa. Gwiazda w zeszłym roku poinformowała media, że spodziewa się dziecka. 49-letnia reżyserka pokazów mody zdradziła również, że starania trwały kilka lat. Okres ciąży przeszła bez większych ograniczeń i niedogodności, dzięki czemu jej stan pozwolił na uczestniczenie w pracowaniu na planie "Top Model". Zanany wielu widzom program wzbudza sporo emocji, nie tylko ze względu na uczestników, ale również osoby zasiadające w jury.

 

Kasia Sokołowska zaskoczyła fanów nową fryzurą. Gwiazda przeszła sporą metamorfozę

Zanim będziemy mogli zobaczyć premierowy odcinek 11. edycji kultowego programu "Top Model" możemy obejrzeć pojawiające się w sieci zwiastuny. Na jednym z nich możemy zobaczyć urywki zdarzeń oraz wizerunek prowadzących, oraz jurorów. Okazuje się, że największym zaskoczeniem przed emisją programu jest nowa fryzura Kasi Sokołowskiej. To właśnie ona wzbudziła mieszane uczucia wśród widzów. Gwiazda znana jest z ułożonych do góry, krótkich włosów, charakteryzujących się sporą objętością. Na kadrach z nagrania widzimy jurorkę w naturalnej odsłonie z minimalną stylizacją kosmyków. Na środku głowy znajduje się przedziałek, zaś pasma swobodnie opadają w dół. To jedna z najmodniejszych fryzur ostatniego sezonu, czyli francuski bob, który wyróżnia się perfekcyjnością w swojej nie perfekcyjności. Internauci mają mieszane uczucia co do metamorfozy Sokołowskiej, co widać po reakcji w komentarzach na portalu jastrząbpost.pl.

Kto ją tak oszpecił? Postarzają ją te włosy
Tragedia
Mega dramat
Super wygląd

Kasia Sokołowska na planie 'Top Model'Kasia Sokołowska na planie 'Top Model' youtube.com/@TVNFashion

 
Więcej o: