Agnieszka Woźniak-Starak ma "wystrzałowe dżinsy" za 5 tys. złotych! Niesamowicie wydłużają nogi

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała luksusowe jeansy za 5 tys. złotych. To spodnie, które świetnie wydłużają optycznie nogi. Modele z podobnym motywem znajdziesz w popularnych sklepach Top Secret i Guess.

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie opublikowała zdjęcie zza kulis wywiadu, który był jednym z odcinków projektu "Oświeceni Hedoniści". Dziennikarka wybrała na tę okazję jeansy warte majątek! Ten model kosztuje ponad 5 tysięcy złotych, ale ma cechę charakterystyczną. Świetnie podkreśla nogi.

Podobne artykuły znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o sobie z przeszłości: Jak ci rodzice mieli ze mną ciężko

Agnieszka Woźniak Starak w jeansach za ponad 5 tys. "Fajne portki"

Agnieszka Woźniak-Starak założyła czarną koszulę bez kołnierza i zestawiła ją ze spodniami typu "mom jeans" z wysokim stanem. Ten fason cechuje luźny krój i zwężane nogawki. Jeansy mają zdobienie w postaci pionowych przeszyć. Mają niebieski, klasyczny kolor, a pionowe pasy są białe. Taki "zabieg" optycznie wydłuża i wysmukla nogi. Fani docenili ten efekt "wow". Pisali:

Fajne portki!
Wystrzałowe jeansy!
Pięknie Pani wyglada
 

Sprawdziliśmy, gdzie celebrytka kupiła ten doceniony przez fanów model. Okazuje się, że spodnie są projektu Stelli McCartney i kosztują 1,150 dolarów, czyli około 5,5 tys. złotych.

Jeansy StellaMcCartneyJeansy StellaMcCartney StellaMcCartney

Spodnie wydłużające nogi kupisz też w Top Secret na wyprzedaży

Spodnie z pionowymi przeszyciami, niezależnie od tego, czy jest ich wiele, czy jedno, potrafią świetnie wydłużyć optycznie nogi. Model z jednym przeszyciem znajdziesz w Top Secret za 129,99 zł. Mają typowy dla klasycznych jeansów, niebieski kolor, a wysoki stan optycznie spłaszcza brzuch.

spodnie z pionowym przeszyciemspodnie z pionowym przeszyciem Top Secret

Spodnie wydłużające nogi z Guess. To bardzo modne jeansy

Nie z wyprzedaży, ale o wiele tańszy model spodni, niż te wybrane przez dziennikarkę znajdziesz w Guess. To model skinny, który jeszcze bardziej podkreśli nogi. Jeansy mają wysoki stan, przez co optycznie wysmuklą brzuch. Pionowe pasy pomogą uzyskać ten sam efekt "wow" co u celebrytki. Cena to 344 złote. 

spodnie wydłużające nogispodnie wydłużające nogi Guess


 

Więcej o: