Chcesz w końcu naprawdę się zakochać? 5 rzeczy, które powinnaś zrobić, by poznać tego jedynego

Miłość można spotkać wszędzie. Można też spotkać ją zawsze. Nieważne, czy masz 20 czy 40 lat. Tylko trzeba podejść do tematu rozsądnie. Przede wszystkim - nic na siłę! Oto pięć naszych wskazówek, co robić, jeśli czekasz na wielką miłość.

Poznaj siebie

Nie raz, nie dwa zapewne słyszałaś, że najszybciej znajdziesz drugą połówkę, gdy przestaniesz intensywnie szukać. I coś w tym jest. Zawsze najważniejsza jesteś ty. Twoje sprawy, twoje problemy. Gdy poznasz siebie, przestaniesz skupiać się na szukaniu partnera, jest duża szansa, że miłość zapuka nagle do twoich drzwi.

Nie psiocz

Nikt nie lubi osób, które wciąż narzekają, które wszystko widzą w czarnych barwach. Skończ więc z czarnowidztwem. Zacznij szukać w sobie, w innych, w konkretnych sytuacjach pozytywów. Taka zmian pomoże nabrać ci dystansu, otworzyć się na innych. Zmieni też twoje myślenie o potencjalnych kandydatach. Naprawdę nie każdy facet jest zły i chce cię tylko wykorzystać.

Postaw na rozwój

Wróć do swoich pasji. Albo poszukaj nowych. Rozwijanie własnych pasji sprawi ci przyjemność, zapełni czas, a przede wszystkim wystawi na nowe sytuacje. A w nowych miejscach, podczas nowych zajęć poznasz nowych ludzi. Kto wie, może wspólne pasje połączą cię z tym jedynym?

Uśmiechnij się

To banalna rada. Ale uśmiech, pozytywne myślenie pomaga zawsze i wszędzie. Zarówno jak spóźnisz się na pociąg i liczysz na zwrot pieniędzy, jak i w pracy, gdy próbujesz coś załatwić w kadrach, jak i podczas rozmowy z nieznajomym na imprezie. Uśmiech to podstawa każdego flirtu.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

Szanuj swój czas

Nic na siłę. Jeśli chłopak wystawia cię kolejny raz, odpuść. Jeśli na portalu randkowym znowu zaliczyłaś porażkę, czas z tym skończyć. Ważne, abyś chroniła siebie. Mów głośne „nie" zawsze, gdy coś ci nie pasuje. Szanuj siebie i swój czas.

Więcej o: