Anna Lewandowska wytatuowała rękę. To prezent z okazji jej 34. urodzin

Anna Lewandowska w środę świętowała swoje 34. urodziny. Trenerka z tej okazji postanowiła zrobić sobie naprawdę wyjątkowy prezent. Na jej ręce pojawił się tatuaż. Jaki rysunek ozdobił jej ciało?

Za Anną Lewandowską naprawdę gorący okres. Trenerka wspólnie z mężem Robertem Lewandowskim niemieckie Monachium zamieniła na gorącą hiszpańską Barcelonę. Nie tylko zmiana miejsca zamieszkania była dużym wydarzeniem, ale również zmiana klubu, w którym gra nasz najlepszy napastnik. Robert Lewandowski reprezentuje teraz barwy FC Barcelony i już jest tam prawdziwą gwiazdą. Wczoraj swojej żonie z okazji urodzin podarował nie tylko piękny bukiet czerwonych róż, ale również w meczu Ligii Mistrzów z Victorią Plizno strzelił trzy bramki, czym Lewandowska pochwaliła się w swoich social mediach. Sama Ania sprawiła sobie równie wyjątkowy prezent

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż na ręce 

Anna Lewandowska w swojej Instagramowej relacji pośród życzeń od najbliższych pokazała, jaki prezent sama sobie sprawiła. Pewnie część jej fanów nie spodziewała się, że trenerka zdecyduje się na taki krok. Gwiazda zrobiła sobie tatuaż na ręce. Warto przypomnieć, że Anna Lewandowska ma już jeden, umiejscowiony na żebrach. Tym razem rysunek jest znacznie większe i został umiejscowiony na wewnętrznej stronie ręki. Co wytatuowała sobie Lewandowska? 

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuażAnna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Na zdjęciach, które opublikowała nie do końca widać, na jaki wzór zdecydowała się bizneswoman. Pewne natomiast jest, że tatuaż Anny Lewandowskiej jest delikatny, wykonany cienką, czarną kreską. Czekamy, aż gwiazda pokaże tatuaż w całej krasie. 

Anna Lewandowska w tym roku skończyła 34 lata. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: