Wyszła na miasto ze znajomymi. Po powrocie znalazła w torbie przerażającą rzecz

Sheridan Ellis z Teksasu w pewien weekend wyszła na miasto ze znajomymi, by świętować urodziny jednej z koleżanek. Po powrocie do domu znalazła w torebce przerażającą rzecz. Teraz ostrzega inne kobiety.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też stało się w przypadku filmu Sheridan Ellis. Jej historię opisały różne portale - m.in. nypost.com. 

Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Po powrocie znalazła nietypowy sprzęt

Sheridan Ellis to influencerka z Teksasu. Jej profil na TikToku śledzi 26 tys. osób, a filmy zdobyły już ponad milion polubień. Sheridan podzieliła się jakiś czas temu swoją historią, by ostrzec inne kobiety. Zaapelowała także, by zawsze dokładnie sprawdzały swoje torebki

Kobieta w pewien weekend wybrała się wraz ze znajomymi na miasto, by świętować urodziny jednej z koleżanek. Gdy po powrocie do domu Sheridan otworzyła torebkę, bardzo się zdziwiła. W środku znajdowało się niewielkie urządzenie śledzące. Influencerka podkreśliła, że nią ma pojęcia, w jaki sposób znalazło się ono w jej torebce. Mimo że nie ma na to obecnie żadnych dowodów, możliwe, że ktoś podłożył jej sprzęt specjalnie. 

Apel influencerki do kobiet

Jak zdradza na nagraniu, niemal natychmiast, gdy zobaczyła nietypowy sprzęt, wyjęła z niego baterie. Warto wspomnieć, że tego typu lokalizatory często są umieszczane przy rzeczach, których nie chcemy zgubić. Są one zsynchronizowane z aplikacją, która pokazuje, gdzie znajduje się obecnie dany przedmiot. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: