Dominika Gwit pokazała zdjęcie z plaży: "Dzieciątko rośnie, a ja trochę maleje"

Dominika Gwit podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Tym razem zapozowała na plaży i przyznała, że mimo ciąży schudła. - A mówiłaś, że nie lubisz chudnąć, że wtedy nie czujesz się szczęśliwa - napisała jedna z internautek. W obronie aktorki stanęła inna.
Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją 170 tys. osób. Aktorka nieustannie zdobywa coraz większą sympatię internautek oraz internautów, a na swoim profilu regularnie porusza temat samoakceptacji. Ludzie w sieci cenią sobie jej szczerość, naturalność oraz dystans. - Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że się nie wstydzę wyjść np. w stroju kąpielowym i co ludzie powiedzą? Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że nie wstydzę się korzystać z wodnych atrakcji, jak np. kajaki czy inne rowerki. A ja powiem tak! W d*pie to mam! Czerpię z życia pełnymi garściami! - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Niedawno Dominika Gwit podzieliła się na Instagramie radosną nowiną, że już za kilka miesięcy wraz z mężem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. - Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała.

Dominika Gwit zapozowała na plaży. Fanki nie kryją zachwytu: "Ciąża cudownie służy"

Teraz Dominika Gwit podzieliła się nowym zdjęciem, które zrobiła na plaży przy okazji wizyty w Dąbrowie Górniczej. 

- Niby Egipt, a jednak Dąbrowa Górnicza. Rodzinne miasto mojego Męża. Lubimy tu być. Dziś piękny dzień, jeszcze lato, ale czuć już jesień. Lubię ten przejściowy czas i jesień też lubię. Dzieciątko rośnie, a ja trochę maleję, to też lubię. Generalnie lubię. Czemu? Bo warto - napisała.

A mówiłaś, że nie lubisz chudnąć, że wtedy nie czujesz się szczęśliwa. I że w takim stanie jest ok

- skomentowała jedna z osób.

No niestety kobiety w ciąży powyżej BMI 30 powinny schudnąć dla dobra dziecka i pewnie swojego również ;) czasem dzieje się to naturalnie, a czasami trzeba jednak trzymać się diety. Powodzenia życzę pani Dominice i wiele radości

- odpowiedziała inna.

 

Pod postem pojawiło się wiele innych komentarzy od internautek, w tym obserwatorek aktorki:

Pięknie, ciąża ci służy
Wyglądasz kwitnąco
Ciąża cudownie służy
Bije od Ciebie radość szczęście i miłość
Widać że promieniejesz
Buzia uśmiechnięta i to najważniejsze

- czytamy.

Więcej o: