Które znaki zodiaku są najmilsze, a które bywają wredne? Sprawdź, jaką cechę przypisano do Ciebie

Cechy charakteru mogą być zapisane w gwiazdach. Oto zestawienie znaków zodiaku, z których część charakteryzuje bycie zawsze miłym i uprzejmym, a część ma skłonności do bycia nieco... wrednymi. Sprawdź, do której grupy należysz.

Które znaki zodiaku są najmilsze? Gwiazdy mówią, że Rak to znak, który zazwyczaj zachowuje się nienagannie. Strzelec zaś, zaraz po nim, wykazuje się wielką wyrozumiałością i spokojem. Które są kolejne? Zobacz, czy nie jesteś na końcu listy!

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Najmilsze znaki zodiaku: Strzelec, Rak, Wodnik i Byk

Za najmilsze znaki zodiaku uważa się Strzelca, Raka i Wodnika. Rak, to zdecydowanie numer jeden. Jest przyjacielski, miły i świetnie odnajduje się w każdej sytuacji. To wierny partner i przyjaciel. Okazuje drugiej połówce wiele zainteresowania, chociaż ma tendencje do przystosowywania się. 

Strzelec jest cierpliwy i spokojny. To bardzo rodzinny znak zodiaku, który uwielbia "ciepłe kapcie" i nie interesują go afery, czy dramaty. Woli wyjaśnić sytuację, pierwszy wyciągnąć rękę i zamiast szukać sensacji, zająć się swoimi zainteresowaniami, których ma bardzo wiele.

Wodnik jest kreatywny i nieco "szalony". To nie sprawia jednak, że nie ma czasu dla najbliższych. Gdy poznaje nową osobę, nigdy jej nie ocenia. Woli kogoś poznać i choć zajmuje mu zazwyczaj wiele czasu, aby w pełni jej zaufać, od razu nastawiony jest do takiej relacji optymistycznie. To bardzo miły znak zodiaku, chociaż są od tego odstępstwa. Kiedy ktoś go skrzywdzi, chowa urazę bardzo długo.

Byk jest miły i spokojny i bardzo zyskuje przy pierwszym poznaniu. Później może być nieco gorzej, bowiem czasem "zapomina" o dobrych manierach. Bywa, że ulega wpływom środowiska, w którym się znajduje. Jeśli jednak będzie wierny swoim zasadom, zyska wiele dobra w oczach innych.

Miłe znaki zodiaku, które potrafią mieć coś "za uszami". Ryby, Lwy, Koziorożce i Bliźnięta

Ryby są bardzo wrażliwe, opiekuńcze i czułe. Niestety, ich nadmierna ekspresja i poniekąd chaotyczność, mogą doprowadzić do małych spięć. Bywa, że powiedzą coś szybciej, niż pomyślą, przez co zostaną źle zrozumiane. Przez to zdarza się, że tracą zaufanie znajomych i przyjaciół.

Lwy bywają dominujące. O ile na gruncie rodzinnym pozostają niemal bez wad, o tyle w relacjach np. zawodowych, mocno narzucają swoje racje, przez co mogą z łatwością komuś "podpaść'. Lwy-rodzice mogą uchodzić za surowych, ponieważ są bardzo wymagające. Uwielbiają jednak towarzystwo zaufanych osób, chętnie zapoznają też innych miłych ludzi, w pełni okazując im pożądaną uwagę.

Koziorożce są miłe, ale... do czasu. Jeśli ktoś je zdenerwuje, nie znają litości. Bywają bardzo mściwe. Na co dzień jednak to bardzo spokojne, chociaż nieco nieufne charaktery.

Bliźnięta w związkach to istny wulkan emocji. Od wielkiej miłości i opiekuńczości, po prawdziwe rewolucje. Kochają bardzo, ale i mają tendencję do narzucania swojego zdania. Potrzeba bardzo cierpliwych osób, aby zauważyły w nich prawdziwe dobro i w rzeczywistości miękkie serce.

Te znaki zodiaku bywają wredne. Panna, Waga, Skorpion, Baran

Niestety, są znaki zodiaku, które muszą trzymać swoje emocje na wodzy. Bywają "wredne" i źle postrzegane przez towarzystwo. Przy pierwszym poznaniu uchodzą za wyniosłe i oceniające. Warto jednak dać im szansę. Mają dobre wnętrze, do którego dopuszczają bardzo nielicznych.

Więcej o: