Marcelina Zawadzka w najmodniejszych spodniach, które podkreślają talię. Wygląda "rewelacyjnie!"

Marcelina Zawadzka wybrała spodnie, które świetnie podkreśliły jej talię. Ten model jest teraz bardzo na czasie. Ma wyrazisty kolor i krój, który nawiązuje do lat 2000. Bardzo podobne modele udało nam się znaleźć w Mohito i HM.

Marcelina Zawadzka oczarowała wszystkich, kiedy na planie programu Hell's Kitchen pokazała się w modnych, zielonych spodniach. Ten model to bezapelacyjny hit w świecie mody.

Zobacz wideo "Piękna i naturalna" Marcelina Zawadzka w sukience na lato za mniej niż 200 złotych

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie gazeta.pl

Marcelina Zawadzka w modnych spodniach na jesień. Wygląda świetnie!

Marcelina Zawadzka zdecydowała się na klasyczną stylizację, ale z akcentem na kolor zielony. Taka butelkowa zieleń to absolutny hit sezonu. Znakomicie wygląda, jako motyw kolorystyczny swetrów, koszul, czy właśnie spodni. Krój spodni jest również interesujący. Proste, szerokie nogawki nawiązują do lat 2000., a wysoki stan świetnie podkreśla talię celebrytki. Fani skomentowali jej look na Instagramie:

Marcelina wyglądasz rewelacyjnie!
Wyglądasz przepięknie
Bardzo piękne
 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska zachwyciła letnią stylizacją z pazurem

Szerokie spodnie z wysokim stanem to hit! Znajdziesz je w sklepach HM

Proste i szerokie spodnie są teraz absolutnym hitem. Modne są zarówno klasyczne, szerokie jeansy, jak i garniturowe spodnie typu wide leg. Marcelina Zawadzka wybrała takie z wysokim stanem, w zielonym kolorze. Podobne można kupić w sklepach HM w niskiej cenie. Podobnie, jak w przypadku spodni celebrytki, są to jeansy. Mają nieco ciemniejszy kolor, ale są równie stylowe.

spodnie loose modne HMspodnie loose modne HM HM

Najkrótszy test na inteligencję ma tylko 3 pytaniaTo najkrótszy test na inteligencję. Zdaje go zaledwie co szósta osoba

Szerokie, modne spodnie na jesień z Mohito. Mają świetny kolor

W bardzo zbliżonym kolorze do tych wybranych przez Marcelinę Zawadzką są spodnie z Mohito. To nieco inny fason, ale również są szerokie i zielone. Mają wysoki stan i wyglądają na bardzo uniwersalne. Z powodzeniem uzupełnią niemal każdą jesienną stylizację, kosztują tylko 49,99 złotych na wyprzedaży.

proste modne spodnie Mohitoproste modne spodnie Mohito Mohito

Więcej o: