Horoskop dzienny 23 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 września. Czy piątek to Twój ulubiony dzień tygodnia? Jeśli tak to sprawdź koniecznie, co mówi horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran spędzi dzisiejszy dzień na posumowaniach. Nie wszystko udało Wam się osiągnąć, ale Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że czasami lepiej się jest wycofać, niż brnąć w coś, co od początku nie miało sensu. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byk odczuje dziś stres z kilku ostatnich tygodni, czas zadbać o duszę i ciało. Za rzadko stawiasz na siebie i swoje potrzeby, w ten piątek warto to nadrobić. Spacer po lesie, profesjonalny masaż, spotkanie z przyjaciółmi, Ty wybierasz, 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Gwiazdy radzą Wam dziś nie marnować czasu na spór, który nie macie szansy wygrać. Już w najbliższy weekend czekają Was ważniejsze tematy, na których warto się skupić i zapomnieć to, co było. 

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny - Rak

Rak przegapił ostatnio szansę, która może powtórzyć się w ten weekend. Obiekt Waszych uczuć ponownie pojawi się w zasięgu wzroku, zamiast podpierać ściany i chować się w kącie warto po prostu porozmawiać, nie musicie, od razu zdradzać co czuje serce, czas wybadać drugą stronę. 

 Horoskop dzienny - Lew

Lew stanie dziś na straży swoich praw i nie pozwoli nikomu się oszukać. Lew jest przyzwyczajony do zarządzania, nie lubi słuchać rozkazów i nie widzi powodu, aby właśnie dziś miało się to zmienić. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna będzie dziś niezwykle pewna siebie, ale Gwiazdy radzą zachować rozsądek. Moment, w którym pomyślisz, że nie możesz nic stracić, to właśnie chwila, w której traci się wszystko. 

Horoskop dzienny - Waga

Chociaż ostatnie dni nie były dla Was łatwe, teraz przyszedł dzień, w którym los się odmieni. Waga nie pozwoli już dalej wchodzić sobie na głowę i zawalczy dziś o swoją pozycję. Tak trzymać, będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion powinien trzymać się dziś z dala od konfliktów. Cała sytuacja szybko rozejdzie się po kościach i spokój wróci do Waszego otoczenia. Warto przeczekać tę burzę w ciszy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec zechce dziś pomóc przyjacielowi w potrzebie, ale koniec końców każdy jest kowalem swojego losu i druga strona musi chcieć coś zmienić. Na siłę nie jesteśmy w stanie nikogo uratować. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożca czeka dziś ważny egzamin, ale na wyniki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Zamiast się stresować lepiej zająć umysł całkiem nowym projektem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika czekają dziś duże zmiany, które mogą zaskoczyć wszystkich. Ważna wiadomość jest taka, że sami będziecie musieli się odnaleźć w nowej sytuacji, bo nikt Wam nie pomoże. Z czasem Wodnik poczuje się jak ryba w wodzie, a to wszystko dzięki sobie. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Ryby

Czas na odwagę i podejmowanie ryzyka już dawno minął, teraz Ryba będzie dwa razy zastanawiać się nad każdą decyzją. Takie podejście sprawi, że sprawy może i potrwają dłużej, ale bez błędów i zbędnych problemów. 

Więcej o: