Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy. Trik jest hitem internetu. Czy działa?

Ania Starmach pokazała na InstaStory, jak wyglądają jej naturalne włosy. Gwiazda zmagała się z elektryzującymi się włosami. Na szczęście na ratunek przyszła jedna z obserwatorek Starmach, która zdradziła jej sprawdzony sposób.

Anna Starmach zyskała sympatię widzów i rozpoznawalność, dzięki roli jurorki w kulinarnym programie "MasterChef". Kucharka, ku uciesze fanów, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje urywki ze swojego życia, ale także wchodzi w interakcje ze swoimi obserwatorami. Chcąc być z nimi w kontakcie, często odpowiada na pytania, ale zdarza się, że sama otrzymuje od nich porady.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy. "A porady dalej spływają" 

Ania Starmach pokazała na InstaStory, jak wyglądają jej naturalne, nieułożone włosy. Autorka zmagała się z mocno naelektryzowanymi pasmami, które widocznie odstawały jej od głowy. Z ratunkiem postanowiła przyjść jedna z jej fanek, która poleciła kucharce jeden sprawdzony sposób. "Weź folię spożywczą i przejedź po włosach. Będzie idealnie" - napisała. Starmach postanowiła przetestować ten trik na elektryzujące się włosy. W serii nagrań pokazała, jak stara się ujarzmić niesforne włosy folią. 

Nie mam przezroczystej folii, mam nadzieję, że chodziło o aluminiową - napisała gwiazda w odpowiedzi na radę obserwatorki.  
Zobacz wideo Anna Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Po skończonym teście autorka stwierdziła, że metoda "trochę działa"! Po opublikowanym nagraniu w prywatnych wiadomościach gwiazdy pojawiły się także inne triki na elektryzujące się włosy. Co polecali obserwatorzy? 

Podobno nitka dentystyczna działa 
Szczotka z włosem dzika dobrze wygładza — pisali.  

Anna StarmachAnna Starmach Foto: Screen/InstaStory @instagramania_starmach

Sposoby na elektryzujące się włosy. Co działa na niesforne pasma? 

Włosy najczęściej elektryzują się, kiedy są suche i zniszczone. Nie pomaga także suche powietrze, używanie plastikowych szczotek i grzebieni. Z problemem najczęściej borykamy się jesienią i zimą, kiedy częściej zakładamy swetry wykonane z syntetycznych materiałów. Jak poradzić sobie z elektryzującymi się włosami? 

  • Wybieraj naturalne tkaniny 
  • Zadbaj o dobre nawilżenie powietrza 
  • Nawilżaj włosy 
  • Nie zapominaj o olejkach i maskach 
Więcej o: