Nosi duży rozmiar i jest z tego dumna. "Gdy mówią, że nie mogę nosić bikini, nie słucham"

Ruch body positive jest coraz silniejszy. Jednak ciałopozytywność, akceptowanie swojego ciała łatwe jest tylko w teorii. W praktyce jest to niezwykle trudne i wymaga olbrzymiej odwagi. Dlatego tak ważne jest, aby więcej osób pokazywało, że dobrze czuje się ze swoim ciałem. Przykładem takiej osoby jest Nikki Grazer. Modelka i tiktokerka, która ze swojej wagi, okrąglejszych kształtów robi atut.

Bikini może nosić każdy

Nikki Grazer udostępniła na TikToku nagranie w bikini. Nic wielkiego – powiedzą niektórzy. Jednak dziewczynie daleko do tali osy i figury modelki. Dlaczego to zrobiła? Bo bikini może nosić każdy. Niezależnie od wieku, figury. Liczy się to, co my chcemy nosić i to, jak my się czujemy w danym stroju.

Nikki Grazer miała dość. Męczyło ją to, że ludzie ciągle się za nią oglądają, komentują jej wygląd, wręcz każą jej się zakrywać. Postanowiła, że będzie nosić się tak jak chce. I nie obchodzi jej to, że nie ma tak zwanego bikini body (czyli figury w rozmiarze XS).

Zobacz wideo Britney Spears tańczy w bikini. Fani jej nie poznali

„Nigdy nie będziesz mieć ciała dla bikini"

Nagranie, które udostępniła dziewczyna błyskawicznie rozeszło się po sieci. Nikki opatrzyła je zaczepnym podpisem - „Nigdy nie będziesz mieć ciała do bikini". Na wideo widzimy Nikki w zielonym, neonowym bikini. Dziewczyna śpiewa piosenkę i przekonuje:

Nie bój się nosić tego, co kochasz

Nikki i jej odważna deklaracja robią furorę. Nagranie widziało już ponad 3 miliony osób. Komentarze internautów bardzo pozytywnie zaskakują:

To było dla mnie super mocne, dziękuję!
Tak! Jeśli masz bikini i ciało, masz ciało bikini
Więcej o: