Osoby o tych imionach tworzą najszczęśliwsze małżeństwa. Ich związki trwają wiele lat

Stworzenie trwałego związku nie jest proste. Niektórym jest łatwiej, innym trudniej. Jedyni próbują wiele razy i nic z tego nie wychodzi, inni zakochują się jeszcze w liceum i są razem do ostatnich chwil. To wynik tego, jak dbamy o związek, drugą osobę. Niektórzy twierdzą, że osoby o pewnych imionach mają łatwiej. Zgadzacie się z tym?

Znalezienie prawdziwej miłości nie jest proste. Jeszcze trudniejsze jest utrzymanie jej i stworzenie stałego związku. Niektórzy uważają, że osoby o niektórych imionach mają prościej. Czy to prawda? Przygotowaliśmy listę takich imion. Dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z naszym wyborem.

Agnieszka

Agnieszka jest bardzo roztropna w wyborze partnera. Wie, że to wybór na całe życie. Długo analizuje każdą decyzję. Ma też dużą intuicję. Szuka osoby na całe życie i taką znajduję.

Jowita

Jowita bywa kapryśna, bywa niezdecydowana. Ale jak już podejmie ostateczna decyzję, to na całe życie. Jeśli trzeba, będzie walczyła o swój związek do upadłego. Nie poddaje się łatwo i ostatecznie zawsze udaje jej się wypracować dobre dla niej rozwiązanie.

Kasia

Kasia lubi być w centrum uwagi. Lubi towarzystwo, lubi się bawić. Ale gdy znajdzie drugą połówkę, potrafi zmienić się nie do poznania. Nagle staje się domatorką, która pilnuje domowego ogniska.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Marek

Marek uwielbia podróżować. W podróży poznaje wiele ludzi, nie stroni od towarzystwa. Gdy jednak pozna tą jedyną, osiada w domu. Wie, co jest dla niego ważne i potrafi tego strzec.

Paweł

Paweł najbardziej ceni przyjaźń. Dlatego związek buduje na solidnych podstawach przyjacielskiej relacji. A małżeństwo oparte na przyjaźni przetrwa nawet najtrudniejsze chwile.

Dominik

Dominik szuka kobiety, która będzie rozumiała go bez słów. Gdy już taką znajdzie, nie pozwoli jej odejść. Wie, że nad dobrym związkiem warto pracować.

Więcej o: