Wpadka na profilu rodziny królewskiej. Ludzie oburzeni: "Wyglądają jakby kopali grób"

O śmierci królowej Elżbiety II poinformowano nie tylko w telewizji czy radio, lecz także na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie. Internauci szybko dopatrzyli się niefortunnego zestawienia zdjęć. - Niech ktoś na to spojrzy, to skandal - pisali. W końcu administratorzy zareagowali.
Zobacz wideo Jak to jest być Williamem i Kate? Wcale nie tak łatwo, jak może się wydawać

8 września 2022 roku świat obiegła informacja, że Królowa Elżbieta II zmarła w swojej posiadłości w Balmoral. Monarchini Wielkiej Brytanii miała 96 lat. Była najdłużej panującą władczynią w historii Zjednoczonego Królestwa. Rządziła nim aż przez 70 lat. Informację o śmierci Elżbiety II podały służby prasowe rodziny królewskiej. 

Królowa zmarła w spokoju w Balmoral tego popołudnia. Król i królowa małżonka pozostaną dziś wieczorem w Balmoral i wrócą jutro do Londynu

- napisano na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie. 

 

Wpadka na instagramowym profilu rodziny królewskiej: "Usuńcie to"

Setki tysięcy internautek oraz internautów odwiedziło wczoraj profil rodziny królewskiej, by wyrazić swoje wyrazy współczucia. -"Spoczywaj w pokoju", "Będziemy tęsknić", "Najszczersze kondolencje dla całej rodziny królewskiej" - pisali w komentarzach. Część z nich zauważyło, że jednym z ostatnio opublikowanych zdjęć, które znalazło się obok informacji o śmierci królowej, była fotografia przedstawiająca hrabiego i hrabinę Wessex na zamku w Lancaster, którzy pozują z łopatami w rękach i wspólnie wsadzają drzewko. Internautkom oraz internautom kadr ten skojarzył się bardzo negatywnie, a w komentarzach pojawiły się słowa krytyki oraz apele o usunięcie zdjęcia.

Czy nikt nie widzi, że oni wyglądają jakby kopali grób
Nie czas na takie zdjęcie
Usuńcie to błagam
Niech ktoś na to spojrzy, to skandal
Fatalny moment na takie fotografie

- czytamy.

Wpadka na profilu rodziny królewskiej. Ludzie oburzeni: 'Wyglądają jakby kopali grób'Wpadka na profilu rodziny królewskiej. Ludzie oburzeni: 'Wyglądają jakby kopali grób' https://www.instagram.com/theroyalfamily/

Administratorzy instagramowego profilu rodziny królewskiej najwyraźniej spełnili prośby internautek oraz internautów, gdyż post zniknął już z profilu @theroyalfamily. 

Więcej o: