Agata Rubik pokazała smsy. Próbowano wyłudzić od niej pieniądze. Ten numer powinien znać każdy

Agata Rubik pokazała na instagramowej relacji zrzuty ekranu swojego telefonu. Okazuje się, że ktoś chciał w ten sposób oszukać ją i wyłudzić pieniądze. - Dobrze byłoby je zgłaszać - napisała. Udostępniła także jeden ważny numer. Znacie go?
Zobacz wideo Agata Rubik: "Całe życie słyszałam: wciągnij brzuch"

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie obserwuje ją ponad 161 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Jej szczerość, naturalność oraz dystans do świata sprawia, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Żona Piotra Rubika na swoim profilu porusza wiele lifestyle'owych tematów, a także dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Kasia SokołowskaNowa fryzura Kasi Sokołowskiej z "Top Model" wywołała burzę. "Tragedia"

Agata Rubik pokazała smsy od oszustów i numer, który warto znać

Ostatnio Agata Rubik opublikowała na instagramowej relacji zrzuty ekranu, na których widać sms'y z komunikatem o odłączeniu energii elektrycznej wraz z linkiem do uregulowania rachunku. To w ostatnim czasie popularny sposób na wyłudzanie pieniędzy od ludzi. I chodź dużo mówi się o tym, by uważać na takie wiadomości, to nadal wiele osób daje się na to nabrać.

Mam nadzieję, że wszyscy tutaj wiemy, że nie klikamy w żadne linki, które przychodzą nam w sms?

- napisała. - Nie klikamy, nawet jak nie płacimy - dodała. Przy okazji Agata Rubik udostępniła filmik z profilu @z_pamietnika_policjantki i podała numer, który warto znać w takich sytuacjach:

To jeszcze kończąc temat sms od oszustów: dobrze byłoby je zgłaszać, przesyłając pod numer 799 448 084.

Agata Rubik pokazała smsy. Próbowano ją oszukać. Ten numer powinien znać każdyAgata Rubik pokazała smsy. Próbowano ją oszukać. Ten numer powinien znać każdy https://www.instagram.com/agata_rubik/

Maja OstaszewskaMaja Ostaszewska w modnym stroju kąpielowym świętowała 50. urodziny

Nie da się ukryć, że Agata Rubik jest bardzo czujna. To nie pierwszy raz, gdy nie dała się oszukać. Przypomnijmy, że w zeszłym roku chciała kupić trzy sztuki selera naciowego, który według tabliczki kosztował 3,99 zł za pęczek, a pani przy kasie nabiła go za 4,99 zł. - Pani musiała oddać mi 3 zł, ponieważ według prawa musicie zapłacić cenę, która zachęciła was do wzięcia danego produktu z półki, więc mam 3 zł w kieszeni, a tabliczka poszła na zaplecze - powiedziała wówczas na Instagramie.

Więcej o: