Joanna Przetakiewicz w "minimalistycznej" stylizacji z torebką za fortunę! Podobna jest w Mango i Mohito

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie post, w którym przekonuje, że "im mniej, tym lepiej". Załączyła do niego zdjęcie, na którym pozuje w minimalistycznej stylizacji z torebką, która kosztuje fortunę! Wiemy, gdzie znaleźć podobne i tańsze modele.

Wielokrotnie opowiadająca o życiu w luksusie Joanna Przetakiewicz, tym razem opublikowała na Instagramie post, w którym przekonuje, jak ważny jest minimalizm. Na przykładzie francuskich kobiet opowiedziała, czym kieruje się przy wyborach modowych i nie tylko. Załączyła do tekstu zdjęcie, na którym pozuje w klasycznej stylizacji, którą dopełnia torebka Chanel za nawet kilkadziesiąt tysięcy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz w obłędnej sukience od Valentino. "Słów mi brak"

Joanna Przetakiewicz ma modną, ponadczasową torebkę marki Chanel

Joanna Przetakiewicz dodała na swoim instagramowym profilu post, gdzie rozważa na temat życia Francuzek i ich podejścia do jakości, a nie do ilości. Celebrytka przyznała, jak ważny jest minimalizm, oraz że w życiu kieruje się zasadą "im mniej, tym lepiej".

IM MNIEJ, TYM LEPIEJ. Francuzki do perfekcji opanowały sztukę odmawiania, rezygnowania i wybierania dla siebie tego, co najlepsze. Bez kompromisów. Bez bezsensownego podążania za trendami. Nieprzebrane, za to bardzo dobrze ubrane. Przede wszystkim w pewność siebie. Piękne i tajemnicze. Świadome swojej atrakcyjności, ale i niedoskonałości budują styl życia pożądany przez kobiety na całym świecie.
 

Celebrytka opatrzyła swoje rady zdjęciem, na którym pozuje w klasycznej stylizacji. Ma na sobie czarne szpilki, ołówkową spódnicę, białą bluzkę i czarną marynarkę. Strój dopełnia pikowana, czarna torebka Chanel. Ceny takich torebek w 2022 roku oscylują między kilkunastoma a kilkudziesięcioma tysiącami złotych. Biorąc pod uwagę, że model z krótką rączką nie występuje w regularnej sprzedaży drogą internetową, można domyślać się, że znajduje się raczej w tym drugim przedziale cenowym.

Elegancka torebka damska jest też w Mango. To podobny model

Czarne, pikowane torebki od lat sprawdzają się idealnie na niemal każdą okazję. To ponadczasowy symbol elegancji i klasy. W sklepach Mang znajdziesz taką ze złotym wykończeniem. Ma ozdobny pasek i zapięcie. Kosztuje 139,99 złotych i jak na małą torebkę, jest bardzo pojemna.

modna torebka damska Mangomodna torebka damska Mango Mango

Stylowa torebka damska na każdą okazję jest też w Mohito

Modna torebka z Mohito również jest wykonana w podobnym tonie. Ma czarny kolor, zdobne pikowania i złote wykończenie. Nie jest to logo Chanel, ale trzeba przyznać, że idealnie sprawdzi się na wiele wyjątkowych okazji. Dostępna także w kolorze białym kosztuje teraz 119,99 złotych.

modna torebka damska Mohitomodna torebka damska Mohito Mohito

Więcej o: