Zdradziła, czego oczekuje od mężczyzn na randkach. Ludzie zażenowani: "Dobry Boże"

Tiktokerka, która posługuje się pseudonimem freakyprincess33 opublikowała nagranie, które wzbudziło ogromne emocje. Kobieta zdradziła między innymi, że spotyka się tylko i wyłącznie z mężczyznami, którzy płacą za wszystko.

Opłacenie rachunku na randce często przysparza trudności. Wiele kobiet ma wątpliwości, jak wówczas się zachować. Płacić za siebie, czy czekać aż on sięgnie po rachunek? A może zapłacić za dwoje? Zdania na ten temat wśród są zazwyczaj bardzo podzielone.

Zobacz wideo "Prawo piątej randki" - zdroworozsądkowe podejście czy niepotrzebna komplikacja?

Zdradziła, czego oczekuje od mężczyzn

Takich rozterek nie ma tiktokerka, która posługuje się w mediach społecznościowych pseudonimem freakyprincess33. Jakiś czas temu opublikowała nagranie, które wzbudziło ogromne kontrowersje. Kobieta wyznała między innymi, że spotyka się tylko i wyłącznie z mężczyznami, którzy płacą za wszystko.

Jej postawa oburzyła wiele osób

Autorka filmu zdradza, że wybiera tylko tych panów, którzy płacą jej za wszystko, co robi. Dodatkowo wyjaśniła, jak wygląda jej rola w relacji. Jak podkreśliła, jej jedyne zadania to robienie zakupów oraz dbanie o to, by zawsze wyglądać ładnie. 

Krótki film tiktokerki obejrzało już ponad 2 miliony użytkowników platformy. Pod postem pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Większość komentujących jest krytycznie nastawiona do postawy kobiety. Pojawiły się między innymi opinie, że nie wnosi ona prawie nic do relacji. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: