Pamiętacie Milenę z "Galerianek"? Dagmara Krasowska ma dziś 32 lata i jest zupełnie nie do poznania!

Serial "Galerianki" debiutował na ekranach kin w 2009 roku. Wzbudził wiele kontrowersji, ale dał popularność m.in. Dominice Gwit. Niestety, nie wszystkie bohaterki kontynuowały aktorską karierę. Z show-biznesu zrezygnowała m.in. Dagmara Krasowska.

Film pt. "Galerianki" poruszał temat małoletnich często uczennic, które zdecydowały się na zarabianie swoim ciałem. To, co motywowało te działania, to chęć posiadania markowych ubrań, ale i drogich gadżetów. Uważały się za lepsze od innych, ze względu na to, co mogły zyskać, nie zważając na to, co myślą inni. Film poruszał też inną stronę problemu. Wnikał w historie, które mogłyby mieć miejsce w domach galerianek. Brak wsparcia i zrozumienia u rodziców, ale także bieda. Jedną z głównych ról, rolę Mileny zagrała wówczas 18-letnia Dagmara Krasowska. Dziś ma 32 lata.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo "Orlęta. Grodno '39" - film zapowiadany jako pierwsza produkcja o agresji wojsk sowieckich na Polskę we wrześniu 1939 roku [ZWIASTUN]

Milena z "Galerianek" czyli Dagmara Krasowska. Nie chciała być aktorką?

Rola Mileny w kontrowersyjnym filmie, to nie jedyna rola Dagmary Krasowskiej. Wystąpiła też m.in. w filmie "Krew z krwi", oraz "Bejbi blues". Epizodycznie pojawiła się w "Ojcu Mateuszu", jednak później zrezygnowała z kariery. Jak jednak donosi Pudelek, miała inny pomysł na siebie. Studiowała socjologię, została też kierowniczką planu filmowego. Na ten moment wiedzie życie z dala od kamer.

 
 

Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek w modnym garniturze na jesień. Kosztuje tylko 128 zł

Dagmara Krasowska dziś ma 32 lata. Prowadzi życie z dala od telewizji

Dagmarę Krasowską możemy "podejrzeć" na Instagramie. Prowadzi bowiem aktywnie profil w mediach społecznościowych, który nosi nazwę @ikamaraa. Należy pamiętać, że postać Mileny i jej charakterystyczny image, były tylko rolą aktorską, jednak również na ściankach Dagmara nie unikała mocnego makijażu i farbowanych włosów. Dziś wygląda zupełnie inaczej! Postawiła na naturalność i nieco zmieniła się też jej sylwetka. Ma włosy typu "short bob" w odcieniu ciemnego blondu. Na jej ciele pojawiły się liczne tatuaże, m.in. z postaciami z bajek. Widać, że aktywnie spędza czas, a nawet najprawdopodobniej ma ukochanego. Oprócz tego wychowuje uroczego psa. Wygląda na szczęśliwą i spełnioną. W marcu pojawiła się wraz z filmowymi towarzyszkami w programie "Dzień Dobry TVN."

 
 
 
Więcej o: