Horoskop dzienny 24 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 września. Sobota to czas, w którym można odetchnąć lub nadrobić zaległe obowiązki. Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran poczuje się dziś niezrozumiany, ale nie warto tracić czasu na wyjaśnienia. Czeka Was samotny dzień, który przyniesie jednak wiele korzyści. Baran zakończy dziś ważny projekt, nad którym pracował przez ostatnie miesiące.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byk postawi dziś na szczerość, która oczyści atmosferę. Zamiast udawać, że nic się nie stało, Byk przeprowadzi dziś poważną rozmowę, z kimś na kim bardzo mu zależy. Wasze relacje ulegną znacznej poprawie, to będzie bardzo udana sobota.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta użyją dziś siły perswazji, ale tym razem będzie trudniej osiągnąć swoje cele. Czas postawić na współpracę i wzajemne zrozumienie. Wieczór przyniesie Wam ukojenie i wiadomość od kogoś, na kim bardzo Wam zależy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak poczuje dziś, że ktoś będzie dążył do kłótni, jednak, zamiast czekać, aż sytuacja się rozwinie, warto jak najszybciej się wycofać. To nie czas ani miejsce, aby roztrząsać dawne sprawy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew wybierze się dziś w podróż w rodzinne strony. Czeka Was kilka wesołych spotkań. Przy okazji, ktoś z Waszej przeszłości powróci jak bumerang. Wrócą też dawne wspomnienia i chwile beztroskiej młodości. Lew poczuje tęsknotę za tym co było. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna będzie dziś liczyć pieniądze. Oprócz oszczędności warto pomyśleć o dodatkowym źródle dochodów. Może warto wykorzystać umiejętności, które Panna w przeszłości odłożyła na półkę. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagę czeka dziś kłótnia z partnerem, ale nie można traktować tego jak koniec świata. Wystarczy, że pozwolicie sobie na odrobinę odpoczynku, może to już czas na samotny wyjazd. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony przekonają się dziś, że prawda zawsze się obroni. Szczerość i lojalność w dzisiejszym świecie to rzadkość, ale nadal jest w cenie. Skorpion może liczyć na szacunek i sprawdzone grono przyjaciół, które reprezentuje podobne wartości. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Skorpion będzie dziś pełen energii i chęci do zabawy, ale nie wszyscy mają tyle siły. Strzelec wybierze się dziś na samotny rajd po mieście, który zakończy się w ciepłym domu przyjaciół. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś nadrabiał służbowe obowiązki, ciężko będzie się skupić, gdy wokoło wszyscy będą w nastroju do zabawy. Dobrze rozłożone siły pozwolą Wam skończyć już koło południa i dalej cieszyć się weekendem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika nie tak łatwo wyprowadzić z równowagi. Jednak wydarzenia tego weekendu zaskoczą nawet Twoje spokojne oblicze. Każdą niekomfortową sytuację lepiej będzie opuścić zawczasu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś egzekwować długi od kogoś, kto obiecywał gruszki na wierzbie. Teraz przyszedł czas powiedzieć: sprawdzam, ale koniec końców wyjdziecie z tej całej sytuacji obronną ręką. 

Więcej o: