Tancerka z Mariupola zachwyciła jurorów "Mam talent" i podzieliła widzów. "Występ był fajny, ale..."

W najnowszym odcinku "Mam talent" jedną z uczestniczek była 32-letnia tancerka z Ukrainy. Jej występ zachwycił jurorów, ale podzielił widzów. Nie wszystkich przekonują historie wpływające na ocenę występów.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

"Mam talent" to format, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Również w Polsce. TVN właśnie emituje 14. edycję programu. W najnowszym odcinku pojawiła się tancerka z Ukrainy, a jej występ wywołał burzę w komentarzach. Fani są podzieleni.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz w "minimalistycznej" stylizacji z torebką za fortunę!

32-letnia tancerka z Mariupola zachwyciła jurorów "Mam talent"

14. sezon polskiej edycji programu "Mam talent" zadebiutował w jesiennej ramówce stacji TVN. W ostatnim sobotnim odcinku pojawiło się wielu uczestników, którzy marzą o głównej nagrodzie i sławie. Jedną z nich była Natasza Korotkina, 32-letnia tancerka z Mariupola. Natasza zajmuje się tańcem brzucha, a jej występ zachwycił jurorów. Po jego zakończeniu kobieta podzieliła się swoją historią. Okazało się, że do Polski dotarła 2 dni przed udziałem w talent show. Nataszy i jej rodzicom udało się wyjechać z Mariupola, ale na miejscu został jej brat. Od ucieczki mieszka w samochodzie.

- To jest wstrząsające, o czym mówisz. To jakiś niebywały kontrast pomiędzy pięknem twojego tańca, twoim ciałem pełnym życia, a tym, co tobie się przytrafiło, twojej rodzinie. Musisz być ogromnie silna, że znalazłaś w sobie właśnie siłę, żeby tu dzisiaj wystąpić - stwierdziła Agnieszka Chylińska. Natasza dodała, że w Mariupolu, gdy trwał obstrzał, marzyła o powrocie na scenę. Teraz pragnie tylko tworzyć i dziękować Bogu za każdy dzień. Jurorzy nie szczędzili Nataszy pochwał.

 
 

Panna młoda zrobiła mężowi niespodziankę na weselu. Przesadziła? 'Ojciec padł na zawał' (zdjęcie ilustracyjne)Panna młoda zrobiła mężowi niespodziankę na weselu. Przesadziła? "Mam niesmak"

Występ podzielił widzów. Nie do wszystkich przemawiają wzruszające historie?

Zarówno występ, jak i historia 32-latki wzruszyły jurorów i widzów na widowni. Ogromne emocje nie ominęły również komentujących w sieci. Ci zostali jednak podzieleni. Jedni zachwycili się tańcem i talentem Nataszy, inni krytykowali łzawe historie, które wpływają na ocenę jurorów i oglądających show.

Ta tancerka jest jak księżniczka z bajki, piękna i utalentowana, trudno uwierzyć, że uciekła z piekła.
Jej miałam ciary za każdym razem jak ją oglądałam. Coś pięknego!!!
Ckliwa historia zawsze na propsie
Jest płacz, jest Ukraina, no to już chyba wiecie kto wygra?
Super występ, wow!! :) ;) Ale się wzruszyłam jej opowieścią :((
(...) występ był fajny, ale mnie na kolana nie powalił, ładna, zgrabna, wysportowana dziewczyna, ale czy taki wielki talent...
Więcej o: