Doda pokazała figurę w odważnym stroju. Fanka: "Mój ojciec zasłabł na twoim koncercie"

Doda po raz kolejny wywołała burzę w komentarzach swoim strojem. Złota, odsłaniająca ciało kreacja sceniczna podkreśliła szczupłą sylwetkę gwiazdy. - Wyglądasz... Obłędnie! A ten poślad... No sztos - czytamy w komentarzach. Według niektórych, odsłoniła jednak za dużo.
Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, której popularność mimo upływu lat nie spada. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu fanek i fanów Doda jest ogromną inspiracją, a kobiety chętnie podpatrują jej stylizacje, fryzury, a także sposoby dbania o sylwetkę. Jednocześnie, sceniczne kreacje artystki potrafią czasem wzbudzać naprawdę skrajne emocje.

Doda pokazała figurę w odważnym stroju. Fani podzieleni

Doda opublikowała na instagramowym profilu filmik, na którym pokazała jedną ze swoich scenicznych stylizacji, w której ostatnio wystąpiła. Tym razem postawiła na błyszczący total look, który składał się z topu, kamizelki, majtek i siateczki, która pokryła całe jej ciało. Nie zabrakło także wysokich szpilek. - Na robocie, a jak Wasze stroje robocze? - napisała z dystansem. 

Jesteś prześliczna. Nie dziwię się teraz, dlaczego mój ojciec zasłabł na Twoim koncercie kilka lat temu

- skomentowała jedna z fanek.

Pozdrów tatę

- odpowiedziała gwiazda.

Doda pokazała się w odważnym stroju scenicznymDoda pokazała się w odważnym stroju scenicznym https://www.instagram.com/dodaqueen/

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów. Część osób jest zachwycona wyglądem gwiazdy, inne wręcz przeciwnie: 

Boska
Bogini
Jak miałabym tak wypracowane ciało, to też bym się nim chwaliła
Ależ Ty jesteś hot!
Złote, ale skromne
Nie przestanie mnie osoba zadziwiać
Wyglądasz... Obłędnie! A ten poślad...No sztos 
No więc takie stroje przyciągają pewien rodzaj facetów, no niestety, nie dziwne, że kandydaci wiadomo jacy
Dorotka du*ką każda potrafi świecić. Każda! A ja wiem, że ciebie stać na coś ponad to
Właściwie w tej sytuacji to po co strój? Cała się rozbierz i będzie spokój
Czasem mniej znaczy więcej

- czytamy.

Jak Doda dba o swoją figurę?

Choć Doda nie ukrywa, że za jej świetną formą stoi przede wszystkim dieta i aktywność fizyczna, to fanki oraz fani nieustannie dopytują o szczegóły. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie.

Więcej o: