Najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Często nie potrafią ugryźć się w język

Te znaki zodiaku nie przebierają w słowach. Często bywają złośliwe i nie potrafią ugryźć się w język. Przez to potrafią sprawić innym przykrość, choć nie zawsze robią to umyślnie. O kim mowa?

Te znaki zodiaku potrafią wbić szpilę jak nikt inny. Bywają nie tylko złośliwe, ale często też sarkastyczne i najpierw powiedzą, a dopiero później pomyślą. Sprawiają tym samym przykrość innym, ale zazwyczaj nie robią tego umyślnie. Wiesz już o kim mowa? Sprawdź, jakie są najbardziej złośliwe znaki zodiaku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Byk jest zawzięty i pamiętliwy

Byki bywają złośliwe szczególnie w środowisku zawodowym. Dobrze czują się w roli liderów oraz chętnie znajdują się w centrum uwagi. Zatem gdy ktoś im to odbiera, potrafią być bezlitosne. Wtedy na pewno rozpoczną różnego rodzaju docinki czy nieprzyjemne komentarze. Są przy tym pamiętliwe, dlatego nie lepiej nie nadepnąć im na odcisk. 

Najbardziej złośliwy znak zodiaku? Zdecydowanie Bliźnięta

Bliźnięta nie chcą nikogo zranić, ale w ich przypadku można być pewnym, że na pewno powiedzą to co myślą, nawet jeśli nie zawsze jest to miłe. Zdarza się, że plotą też co im ślina na język przyniesie, bez większego zastanowienia. Nie przejmują się szczególnie opinią innych, więc złośliwe komentarze nie są dla nich problemem. 

Zobacz wideo Wrażliwość to wada czy zaleta? Julia Żugaj o swoim charakterze

Zraniony Rak potrafi pokazać swoją "ciemną stronę"

Raki potrafią być złośliwe wtedy, jeśli zostaną zranione. Wówczas z ciepłej i wrażliwej osoby, zmieniają się nie do poznania. Jako że są także bardzo obrażalskie, to nie ma co liczyć, że szybko przestaną wypominać zadane im krzywdy. 

Panna nie powstrzyma się od złośliwego komentarza

Złośliwe uwagi Panny najczęściej pojawią się w stosunku do współpracowników. Zamiast konstruktywnej krytyki stosują niezbyt miłe docinki, co niektórych może wprawiać w zakłopotanie. Wynika to z faktu, że sądzą, iż wszystko wiedzą najlepiej. 

Więcej o: