Zrobiła sobie "tureckie zęby". Prześladuje ją koszmar: "Nikt mnie na to nie przygotował"

Piękny uśmiech to marzenie wielu osób. Niektórzy próbują je zrealizować za wszelką cenę. Ellie Scales poleciała specjalnie do Turcji, bo tam założyć specjalne implanty. Niestety choć jest zadowolona z efektu, zmaga się z przykrymi konsekwencjami.

"Tureckie zęby" Ellie

Ellie Scales w 2020 roku poleciała do Turcji, by tam poddać się leczeniu zębów. Nosiła wcześniej przez kilka lat aparat ortodontyczny, jednak efekty jej nie zadowoliły. Postanowiła więc poddać się specjalistycznemu leczeniu w Turcji. Zabieg kosztował kilkanaście tysięcy dolarów. Piękny uśmiech Ellie powstał po spiłowaniu jej zębów i założeniu implantów.

Ellie jest zachwycona. Bardzo podoba jej się nowy uśmiech. Ale męczą ją koszmary. Od dwóch lat co noc śni jej się, jak jej zęby wypadają.

Zęby miałam robione dwa lata temu, a mimo to wciąż mam koszmary, że moje zęby wypadły, że nie istnieją, wypadły jeden po drugim albo zostały wybite

- opowiada Ellie.

Nie żałuję, że je zrobiłam. Kocham je, ubóstwiam. Są piękne. Ale fakt, że mam koszmary każdej nocy i budzę się, żeby sprawdzić, czy wciąż są na miejscu... nikt mnie na to nie przygotował

- dodaje dziewczyna.

Zobacz wideo Nieświeży oddech. Co może być jego przyczyną [NaZdrowie]

Ellie nie jest jedyna

Okazuje się, że Ellie nie jest jedyną osobą, której śnią się wypadające zęby. Na TikToku, pod nagraniem, w którym dzieli się swoimi przeżyciami, odezwało się wiele osób, które mierzą się z podobnymi problemami.  

Myślałam, że tylko ja tak mam...
Mam to samo. Czasami śni mi się, że moje zęby odlatują
To takie prawdziwe. Dobrze, że nie jestem sama

- piszą w komentarzach osoby, które wykonały podobne zabiegi.

Więcej o: