Ciężarna Lara Gessler pozuje nago w jeziorze. "Tylko czy Polacy potrafią to docenić?"

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka. Podobnie jak w pierwszej ciąży, celebrytka zachwyca urodą i wygląda na to, że czuje się świetnie. Kiedy w 2020 roku zapozowała w ciąży nago, na środku ulicy, w komentarzach zawrzało. Tym razem wzięła udział w nocnej, rozbieranej sesji zdjęciowej w jeziorze! Efekty można podziwiać na Instagramie.

Lara Gessler prócz działalności w gastronomii, aktywnie prowadzi również profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 250 tys. osób. Celebrytka publikuje tam zarówno spontaniczne zdjęcia z życia codziennego, jak i artystyczne fotografie, gdzie prezentuje ciekawe stylizacje, lub spełnia się w roli modelki. Ostatnio, pochwaliła się na Instastories efektem sesji zdjęciowej. Córka znanej restauratorki zapozowała nago w ciąży, czym wzbudziła wiele emocji wśród użytkowników i użytkowniczek Instagrama.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Lara Gessler w rozbieranej sesji ciążowej. "Piękne zdjęcie pięknej kobiety"

Lara Gessler na swoim Instastories opublikowała efekty sesji zdjęciowej, którą wykonała Magdalena Wójcicka. Właścicielka "Pracowni Lary", oraz cukierni i kawiarni "Słodki Słony" zapozowała do kilku zdjęć, z których większość wykonano pod osłoną nocy. Celebrytka pozuje w jeziorze, w całkowicie prześwitującej tunice. Na jednym ze zdjęć ma szarobłękitny model, na innym zaś, transparentną kreację boho. Trzecia odsłona przyszłej mamy, to ta, w białej, mokrej od wody koszuli. 

 
 
 

Zdjęcia mają nieco nietypowy klimat, jak dla sesji zdjęciowych w ciąży. Większość kobiet decyduje się na jasne, lub wyraziste kolory, radosne stylizacje i światło dnia. Lara Gessler zaś, ujęła temat ciąży w zupełnie inne ramy. Jej zdjęcia mogą uchodzić za "mroczne", jednak ukazują kobiecość i harmonię z naturą.

Pod zdjęciami na profilu fotografki ukazały się liczne komentarze. Większość z nich, to oczywiście komplementy w kierunku mamy drugiego potomka, ale pojawiły się również wątpliwości, czy aby sesja nie była zbyt kontrowersyjna...

 Piękne zdjęcie pięknej kobiety... Tylko czy Polacy potrafią to docenić...? Jest pani nie dość, że piękna kobieta to i taka naturalną, bez zadęcia
Cudoooooo
Do tej pory, szczerze gardziłam sesjami ciążowymi! Wow, sztos!!!!
Wow, uwielbiam te kadry
Piękne zdjęcia

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka. To nie pierwsza taka sesja ciążowa

Lara Gessler już w 2020 roku wzbudziła skrajne emocje wśród internautów, gdy opublikowała efekt sesji ciążowej, która odbyła się na ulicy, a celebrytka wystąpiła w niej... nago. Widać, że przyszła mama znosi ten stan bardzo dobrze i czuje się wyjątkowo pięknie i kobieco, co uwieczniła na fotografiach.

 
 
Więcej o: