Miała dosyć restrykcyjnych diet. Przytyła kilkadziesiąt kilogramów i została modelką

- Po latach walki z samą sobą doceniłam moje krągłości. Kiedyś nienawidziłam swoich pośladków i nóg. Natomiast teraz je kocham - wyznała modelka plus size.

Aliss Bonython jest influencerką oraz modelką plus size. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 361 tys. osób. Kobieta dzieli się z fanami różnymi momentami z życia, a także opowiada o swojej drodze do samoakceptacji. I jak przekonuje, stara się zainspirować innych do bycia pewnymi siebie. 

Aliss przez większość swojego życia była na diecie. Przez brak efektów potrafiła głodzić się nawet przez kilka dni. Modelka nie ukrywa, że w tamtym okresie była bardzo nieszczęśliwa. 

"Doceniłam moje krągłości"

W pewnym momencie postanowiła jednak całkowicie zmienić swoje życie. Kobieta postanowiła, że kończy z dietami odchudzającymi. Co więcej, postanowiła, że... przytyje. 

W ciągu pierwszych osiemnastu miesięcy od podjęcia tej decyzji Aliss przytyła aż 25 kilogramów. Jak zdradza, dzięki zmianie stylu życia w końcu stała się szczęśliwa i poczuła się piękna. Warto wspomnieć, że w tamtym okresie została modelką plus size. - Po latach walki z samą sobą doceniłam moje krągłości. Kiedyś nienawidziłam swoich pośladków i nóg. Natomiast teraz je kocham - wyznała kilka lat temu w rozmowee z Mail Online.

Wiele osób ją krytykuje

Nie możemy jednak pominąć faktu, że postawa Aliss wzbudza ogromne kontrowersje. Kobieta ma wielu fanów, którzy twierdzą, że dzięki niej udało im się w końcu zaakceptować swój wygląd. Nierzadkie są jednak głosy, że influencerka promuje otyłość.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: