Uwodzi tylko żonatych mężczyzn. Ma ich na swoim koncie ponad tysiąc! "Są po prostu najlepsi."

Gweneth Lee ma 50 lat i wcale nie wymaga od mężczyzn wierności. Wręcz przeciwnie! Uwodzi tylko tych żonatych i nazywa siebie "profesjonalną kochanką". Jej doświadczenie pomaga jej przewidzieć, kiedy niewierni mężczyźni najczęściej "skaczą w bok" w ciągu roku.

Gweneth Lee to kobieta, której nienawidzą... żony. Nie w głowie jej relacje z singlami, bowiem mówi otwarcie, że interesują ją przede wszystkim zajęci mężczyźni. Jest ich kochanką, a w swoim życiu sypiała już z ponad tysiącem niewiernych partnerów. Skąd jej nietypowe "upodobania"?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

"Jest tak wielu żonatych mężczyzn, z którymi można wejść w romans"

Gweneth można spotkać w dwóch miastach: Miami i Londynie. Żyje tam bynajmniej nie ze względu na piękne widoki, ale możliwość spotkania potencjalnie zainteresowanych nią kochanków. To właśnie tutaj odbywają się największe "żniwa", a kobieta może śmiało wybierać w najbogatszych "kęskach". Jak donosi serwis Ofeminin.pl, kobieta może w tych miastach wprost przebierać pomiędzy producentami filmowymi, czy biohakerami. Ma już 50 lat, ale interesują się nią mężczyźni w każdym wieku.

Na randkowej scenie jest tak wielu żonatych mężczyzn, z którymi można wejść w romans

-mówi.

Ewelina LisowskaKiedyś synonim kiczu, dzisiaj krzyk mody. Ewelina Lisowska pozuje w bikini

Kiedy mężowie najczęściej "skaczą w bok"? Ten miesiąc to "czas łupów"

Wieloletnie doświadczenie Gweneth, która nie ukrywa swojej "profesji", pozwoliło jej znakomicie wybadać, kiedy w ciągu roku mężczyźni są najbardziej niewierni. Okazuje się, że tym miesiącem jest... wrzesień. Często dopada ich kryzys, kiedy po wakacjach muszą powrócić do rodzinnych obowiązków.

 

Jennifer AnistonBądź jak Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow sprzed lat. Lata 90. powracają

Gweneth Lee była kiedyś zamężna, ale dziś ceni wolność. "Żonaci są po prostu lepsi"

Gweneth była w przeszłości żoną, ale zrozumiała, że to nie dla niej. Ceni sobie wolność, a w dodatku zauważa, że kochankowie są w stanie dać jej o wiele więcej atencji.

Tacy kochankowie są po prostu najlepsi. Zauważają, kiedy obcięłaś włosy, zrobiłaś paznokcie lub kupiłaś ładną sukienkę

-czytamy w serwisie o2.pl

Jej zdaniem lepiej, aby kobieta, która jest zdradzana, o tym nie wiedziała. To pomaga zaoszczędzić traumy. Mężczyzna po prostu znajdzie u niej to, czego szuka, po czym wróci... do zwykłego życia. 

 
Więcej o: