Uwodzi tylko żonatych mężczyzn. Ma ich na swoim koncie ponad tysiąc! "Są po prostu najlepsi."

Gweneth Lee ma 50 lat i wcale nie wymaga od mężczyzn wierności. Wręcz przeciwnie! Uwodzi tylko tych żonatych i nazywa siebie "profesjonalną kochanką". Jej doświadczenie pomaga jej przewidzieć, kiedy niewierni mężczyźni najczęściej "skaczą w bok" w ciągu roku.

Gweneth Lee to kobieta, której nienawidzą... żony. Nie w głowie jej relacje z singlami, bowiem mówi otwarcie, że interesują ją przede wszystkim zajęci mężczyźni. Jest ich kochanką, a w swoim życiu sypiała już z ponad tysiącem niewiernych partnerów. Skąd jej nietypowe "upodobania"?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

"Jest tak wielu żonatych mężczyzn, z którymi można wejść w romans"

Gweneth można spotkać w dwóch miastach: Miami i Londynie. Żyje tam bynajmniej nie ze względu na piękne widoki, ale możliwość spotkania potencjalnie zainteresowanych nią kochanków. To właśnie tutaj odbywają się największe "żniwa", a kobieta może śmiało wybierać w najbogatszych "kęskach". Jak donosi serwis Ofeminin.pl, kobieta może w tych miastach wprost przebierać pomiędzy producentami filmowymi, czy biohakerami. Ma już 50 lat, ale interesują się nią mężczyźni w każdym wieku.

Na randkowej scenie jest tak wielu żonatych mężczyzn, z którymi można wejść w romans

-mówi.

Kiedy mężowie najczęściej "skaczą w bok"? Ten miesiąc to "czas łupów"

Wieloletnie doświadczenie Gweneth, która nie ukrywa swojej "profesji", pozwoliło jej znakomicie wybadać, kiedy w ciągu roku mężczyźni są najbardziej niewierni. Okazuje się, że tym miesiącem jest... wrzesień. Często dopada ich kryzys, kiedy po wakacjach muszą powrócić do rodzinnych obowiązków.

 

Gweneth Lee była kiedyś zamężna, ale dziś ceni wolność. "Żonaci są po prostu lepsi"

Gweneth była w przeszłości żoną, ale zrozumiała, że to nie dla niej. Ceni sobie wolność, a w dodatku zauważa, że kochankowie są w stanie dać jej o wiele więcej atencji.

Tacy kochankowie są po prostu najlepsi. Zauważają, kiedy obcięłaś włosy, zrobiłaś paznokcie lub kupiłaś ładną sukienkę

-czytamy w serwisie o2.pl

Jej zdaniem lepiej, aby kobieta, która jest zdradzana, o tym nie wiedziała. To pomaga zaoszczędzić traumy. Mężczyzna po prostu znajdzie u niej to, czego szuka, po czym wróci... do zwykłego życia. 

 
Więcej o: