Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. "Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne!"

Imprezy w stylu "gender reveal" to modne przyjęcia, podczas których poznajemy płeć dziecka. Dominika Gwit postawiła na nieco inne ujawnienie tej informacji. Nagraniem z tego wydarzenia pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Po więcej podobnych artykułów zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Cała ciąża Dominiki Gwit oraz jej poszczególne etapy budzi zainteresowanie wielu osób. Aktorka chętnie dzieli się z fanami wieloma ważnymi momentami z życia oraz informacjami za pośrednictwem social mediów. Na swoim instagramowym profilu nawiązuje dialog z obserwującymi, odpowiadając na ich pytania, opowiadając o swoim samopoczuciu w trakcie ciąży oraz wszystkich planach związanych z dzieckiem. Przyszła mama w odróżnieniu od innych gwiazd ze środowiska show-biznesu podzieliła się też decyzją dotyczącą wyboru publicznego szpitala, zamiast prywatnych oddziałów.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w odważnej sukience. "Jest ogień"

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Informacją podzieliła się za pośrednictwem Instagrama

Ostatnio wyjątkową popularnością cieszą się imprezy zwane "gender reveal". Dominika Gwit postawiła jednak na nieco inną formę przekazu informacji na temat płci dziecka. Aktorka we wtorek rano opublikowała nagranie, na którym otwiera pudło wypełnione balonami. W tle leci utwór "La Bamba", a przyszła mama wyciąga z kartonu ozdobionego zarówno różowymi jak i niebieskimi wstążkami niebieski balon z napisem "To chłopiec". Gwit nie kryła swojej radości i zaczęła tańczyć w dalszej części filmiku.

Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie!
 

Reakcja ze strony fanów. Pojawiło się wiele wpisów z gratulacjami

Dominika Gwit może liczyć na wsparcie i słowa otuchy ze strony obserwujących ją osób. Na swoim profilu na Instagramie zebrała już rzeszę fanów, liczącą ponad 171 tysięcy osób. Ostatnie nagranie ujawniające płeć dziecka zebrało wiele pozytywnych reakcji oraz gratulacji.

To będzie synuś mamusi.
Mąż na pewno dumny i szczęśliwy tak jak mamusia
Gratulacje! Miałaś rację.
Jako mama chłopca mogę powiedzieć, że będzie zabawa i będzie się działo.
Gratulacje Domi! Tak jak przeczuwałaś!
Więcej o: