Dziś dzień całowania chłopaka w usta. Które znaki zodiaku to mistrzowie pocałunków? Poznaj trzy "ognie"

13.09 to święto całowania chłopaków w usta. Jak wiadomo, pocałunek może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Niektórzy władają tą sztuką lepiej już z natury, a astrologowie wierzą, że ma to związek z naszą datą urodzenia. Które znaki zodiaku całują najlepiej? Znajdujesz się w gronie mistrzów pocałunków?

13 września to nie tylko dzień programisty. Tego dnia przypada także inne święto. Dzisiaj obchodzimy dzień całowania chłopaka w usta. Jak wiadomo, całowanie nie jest prostą sztuką i każdy robi to inaczej i ma inne umiejętności. Wiele osób wierzy, że to w sporej mierze zależy od...naszej daty urodzenia! Które znaki zodiaku całują najlepiej? 

Zobacz wideo Dlaczego całujemy się po francusku? [LEPSZY SEKS]

13 września święto. Obchodzimy dzień całowania chłopaka w usta 

To jedyne takie święto w roku. 13 września to dzień całowania chłopaka w usta. Chociaż większość par obdarowuje się pocałunkami codziennie, dzisiaj ta inicjatywa powinna wyjść od kobiet. Pamiętajcie, że pocałunek powinien trafić w usta!  

13.09 i dzień całowania chłopaka to świetna okazja do tego, by zwrócić uwagę na to, jaką moc w relacji mają pocałunki. Jak wiadomo, mogą one wyrażać więcej niż tysiąc słów i świetnie wypływają nie tylko na naszą relację, ale też samopoczucie! Jak się okazuje, regularnie całowanie może przedłużyć życie nawet o pięć lat! Pocałunki obniżają poziom stresu, przybliżają nas z drugą osobą i wzmacniają odporność.  

Dzień całowania chłopaka. Te znaki zodiaku całują najlepiej! 

Całowanie to skomplikowana sztuka. Dobre pocałunki wyrażają namiętność, czułość, oddanie i miłość. Każdy robi to inaczej, a astrologowie wierzą, że umiejętności w dużej mierze zależą od naszego znaku zodiaku. Sprawdź, czy znajdujesz się w gronie mistrzów pocałunków! Które znaki zodiaku całują najlepiej? 

  • Lew – osoby spod tego znaku są pewne siebie i uwielbiają być w centrum uwagi. Często żyją chwilą, dlatego podczas pocałunków cały świat mógłby dla nich nie istnieć. Nie zwracają uwagi na miejsce, czy otoczenie. W trakcie całowania to druga osoba jest dla nich najważniejsza. 
  • Skorpion – osoby spod tego znaku to znani flirciarze. Są mocno tajemnicze, ale przez to bardzo pociągające. Działają pod wpływem chwili i to oni są często inicjatorami pierwszych pocałunków. Kochają dominować w relacji i w miłosnych uniesieniach. Wiele osób twierdzi, że ich pocałunki działają jak narkotyk! 
  • Baran – jest to znak spod żywiołu ognia. Dzięki temu osoby urodzone między 20 marca a 20 kwietnia są bardzo namiętne i żywiołowe i dokładnie takie same są ich pocałunki. Potrafią zaskakiwać i partnerzy nigdy się przy nich nie nudzą. Ich pocałunki są pełne pasji i uczuć.  
Więcej o: