Córka Heidi Klum ma już 18 lat. Zdaniem wielu jest ładniejsza od sławnej mamy

Leni Klum to córka supermodelki Heidi Klum i włoskiego przedsiębiorcy Flavio Briatore. W tym roku dziewczyna skończyła 18 lat, a w styczniu 2021 roku zaliczyła swój debiut w świecie modelingu, pojawiając się ze sławną mamą na okładce niemieckiego "Vogue'a". O takim rozpoczęciu kariery wiele dziewczyn może wyłącznie pomarzyć.
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Heidi Klum jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła mając 18 lat. Na początku rozwijała swoją karierę w Paryżu, a później przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Heidi Klum brała udział w pokazach marki Victoria’s Secret, współpracowała z  Chanel, a także brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów, jak "Elle", "Vogue", "Marie Claire" czy "Glamour". 4 maja 2004 roku na świat przyszło pierwsze dziecko modelki, córka Leni.

 

Córka Heidi Klum idzie w ślady znanej mamy. "Jest gotowa"

W tym roku Leni Klum skończyła 18 lat i już podbija świat modelingu. Swój okładkowy debiut zaliczyła w styczniu 2021 roku, kiedy to pojawiła się u boku mamy na okładce niemieckiego "Vogue'a". - Skoro może zdać egzamin na prawo jazdy, jest gotowa, żeby rozpocząć karierę modelki - powiedziała wówczas Heidi Klum. Leni Klum aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,5 mln osób. Na koncie ma już m.in. występ na wybiegu berlińskiego tygodnia mody, sesję okładkową magazynu "Glamour", współpracę z marką Dior czy Chopard. Wiele osób już wróży jej ogromną karierę.

Zjawiskowa
Oszałamiająca uroda
Nieprawdopodobna piękność
Córka nawet ładniejsza od mamy

- komentują internautki oraz internauci pod publikowanymi przez Leni zdjęciami.

 

Patchworkowa rodzina Leni Klum

Można powiedzieć, że oprócz mamy i biologicznego ojca, Leni Klum ma jeszcze dwóch "ojców". W 2009 r. adoptował ją Seal, który towarzyszył jej w trakcie dorastania. Owocem małżeństwa Heidi i Seala jest Henry, Johan i Lou. Para rozwiodła się jednak w 2014 roku. W 2019 roku natomiast, Heidi Klum i Tome Kaulitz z zespołu Tokio Hotel powiedzieli sobie sakramentalne "tak". - W Boże Narodzenie przynieśliśmy im śniadanie do łóżka, Tom się oświadczył, a potem wszyscy zastygliśmy, gdy przez chwilę się zawahała - wspomniała Leni w jednym z wywiadów. 

 
Więcej o: