Zrobiła suknię ślubną z bielizny. Kobiety piszą: Proszę, zaprojektuj moją

Pewna kobieta postanowiła, że zrobi suknię ślubną samodzielnie. Jej kreacja zachwyciła wiele osób. - Proszę, zaprojektuj moją suknię ślubną! - czytamy pod nagraniem.

Nie jest tajemnicą, że suknie ślubne w wielu salonach osiągają zawrotne ceny. Nie dziwi więc fakt, że wiele przyszłych panien młodych poszukuje sposobów na zmniejszenie wydatków. Niektóre na przykład decydują się na zakup sukienek w sklepach z odzieżą używaną. Kilka miesięcy temu jedna z influencerek chwaliła się, że znalazła w lumpeksie suknię ślubną za 39 zł!

Zrobiła suknię ślubną z bielizny

Na jeszcze inny pomysł wpadła tiktokerka @_boringbb_. Kobieta postanowiła, że swoją suknię ślubną zrobi samodzielnie. Wzorowała się na bieliźnianym modelu, który wcześniej zobaczyła w jednym z luksusowych salonów. Jej historię opisał między innymi portal thesun.co.uk.

Zobacz wideo Trzaskowski o ślubach par jednopłciowych:

Tiktokerka opublikowała na swoim profilu nagranie, na którym pokazuje, jak tworzy kreację. Widzimy na nim, że w tym celu użyła między innymi koronkowego body. Zobaczcie, jak wygląda jej suknia:

Suknia zachwyciła kobiety

Kreacja ślubna influencerki zachwyciła wiele osób. Jej film obejrzało już ponad 69 tys. osób. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem:

Proszę, zaprojektuj moją suknię ślubną!
Jaka piękna!
Zachwycająca

- czytamy pod filmem

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: