Wybrał sposób na zaręczyny, którego nikt się nie spodziewał! "Dałabym wszystko, za moment, jak ten"

Nietypowe sposoby na zaręczyny stają się coraz bardziej popularne. Pary rezygnują z intymnej chwili w dwoje, na rzecz spektakularnego "show", które chętnie publikują w sieci. Ci mężczyźni postawili na wyjątkowo oryginalne rozwiązanie. Kobiety w sieci są zachwycone!

Zaręczyny w sieci już nikogo nie dziwią. Pary chętnie publikują zdjęcia z tej wyjątkowej chwili, a nierzadko można znaleźć na popularnych portalach także filmy. Ci mężczyźni pochwalili się na popularnych portalach nietypowymi sposobami na zaręczyny. Nikt wcześniej na to nie wpadł!

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Nietypowy sposób na zaręczyny. Tutaj chodzi nie tylko o wspólne zdjęcie

Co najmniej dwóch użytkowników TikToka wpadło na pomysł wykorzystania chwili robienia wspólnej fotografii, jako pretekstu do oświadczyn. Ma to swoje plusy, bowiem magiczny moment został od razu uwieczniony na zdjęciu. O co chodzi? Kiedy para pozuje do zdjęcia, przyszły małżonek czeka na dosłownie kilkusekundowy moment, gdy jego partnerka odwróci wzrok. Wówczas klęka, a gdy ona znów na niego spojrzy... udaje mu się osiągnąć efekt zaskoczenia, a fotograf robi zdjęcie.

Taka sytuacja może mieć miejsce w romantycznej scenerii, jak powyżej, lub całkowicie spontanicznie, podczas np. spaceru z psem, tak jak zrobiła to para na poniższym wideo.

Sposób na "przesyłkę". Nietypowe zaręczyny... w kartonie

Jeden z użytkowników TikToka wpadł na jeszcze ciekawszy pomysł. Mężczyzna ukrył się bowiem w kartonie! "Przebrany" za przesyłkę czekał pod drzwiami ukochanej. 

Komentarze pod zamieszczonym wideo mówią same za siebie. Kobiety są zachwycone!

Dałabym wszystko, za moment, jak ten
To jest takie słodkie!
Omg, nie mogę uwierzyć, że to się zdarzyło naprawdę!

Nietypowe zaręczyny "na bogato". Mężczyzna przystroił cały balkon!

Takie zaręczyny wymagają sporej sumy pieniędzy. Balkon usłany różami, zapalone ozdobne świece i gigantyczne serce wykonane z czerwonych róż. Na taki gest postawił pewien zakochany mężczyzna, który również zamieścił wideo z tej chwili na TikToku. Pomimo tego, że kobieta mogła podejrzewać, że "coś się święci", z pewnością ta chwila była dla niej magiczna i niezapomniana.

Więcej o: