Hit za 35 złotych w sklepach Empik i Lidl! Taki zestaw jest niezbędny w każdej kuchni

W Lidlu i sklepach Empik możesz teraz kupić zestaw do kuchni za 35 złotych. Składa się minimum z siedmiu elementów i jest bardzo praktyczny. Z jego pomocą przygotujesz każdą potrawę! Ma poręczny stojak wykonany z drewna.

Sklep Lidl w swojej ofercie umieścił zestaw noży, wraz ze stylowym stojakiem, który bez trudu wpasuje się w aranżację każdej kuchni. To zestaw aż siedmiu elementów z gwarancją na aż trzy lata. Podobną ofertę, w zbliżonej cenie ma również sklep Empik.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Młode ziemniaki z gzikiem - pyszny przepis

Hit w Lidlu! Zestaw, który przyda się w każdej kuchni za niecałe 35 złotych

Lidl w swojej najnowszej ofercie umieścił zestaw noży, wraz z nożycami kuchennymi za zaledwie 34,99 złotych. Dokładny zbiór elementów w okazyjnej cenie to: blok na noże, nóż kuchenny, nóż do oddzielania kości, nóż do krojenia chleba, nóż uniwersalny, nóż do warzyw i nożyczki kuchenne. Noże posiadają gwarancję na 3 lata, a także są wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej. Producent zapewnia, że można je ostrzyć bez ryzyka uszkodzenia i jest to zakup na lata. 

zestaw noży Lidlzestaw noży Lidl Lidl

Tania oferta w Empik. Komplet noży za 35 złotych

Ostre noże kuchenne, które sprawdzą się w każdej kuchni, znajdziesz też w sklepach Empik. Komplet można nabyć w atrakcyjnej cenie 35,90 złotych. Są wykonane ze stali nierdzewnej, mają czarne trzonki i drewniany stojak. Wszystkie elementy (sztuk 8) to: nóż szefa kuchni, nóż do pieczywa, nóż do trybowania kości, nóż uniwersalny, nóż prosty, nożyczki kuchenne, drewniany bloczek, ostrzałka. W sklepie można też kupić zestaw składający się z mniejszej ilości elementów, w cenie 31,90 złotych. Zakup obu zestawów jest możliwy za pośrednictwem przelewu bezpośredniego, lub aplikacji Paypo, która pozwala na późniejszą opłatę. Noże mają gwarancję na dwa lata.

noże kuchenne Empiknoże kuchenne Empik Empik

Więcej o: