Anna Lewandowska zachwyca w kusym bikini. Co za ciało! "Królowo mięśni, jaka rzeźba"

Anna Lewandowska po raz kolejny rozgrzała Instagram do czerwoności. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na swoim profilu zdjęcie w bikini, które podkreśliło jej wyrzeźbioną sylwetkę. - Boskie Ciało!!! - piszą fani. Tylko spójrzcie na ten brzuch!
Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także jedną z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fatów, trenerka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat żywienia oraz aktywności fizycznej, lecz także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia. Choć Anna Lewandowska jest mamą dwójki dzieci, nieustannie zachwyca swoją formą fizyczną. Zdaniem wielu osób, teraz żona Roberta Lewandowskiego wygląda lepiej niż przed urodzeniem dzieci.

Monika Olejnik Kiedyś szczyt kiczu, dziś hit. Monika Olejnik w najmodniejszej marynarce

Lewandowska zachwyca w bikini. "Anka jaka figura!", "Obłędna"

Ania Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w czarnym bikini, okularach przeciwsłonecznych i włosach związanych w wysokiego koczka. Trenerka po raz kolejny zachwyciła swoją fenomenalną sylwetką. - Jak Wam się podoba idea #NoChallenge? W tym "wyzwaniu" zależy mi na tym, żeby każda z nas wsłuchała się w swoje potrzeby. Żebyśmy zwolniły bo w końcu po to jest nadchodząca jesień. Żebyśmy naprawdę zadbały o siebie - napisała.

 

Córka Heidi Klum ma już 18 lat. Zdaniem wielu jest ładniejsza od sławnej mamy (zdjęcie ilustracyjne) Córka Heidi Klum ma już 18 lat. Zdaniem wielu jest ładniejsza od sławnej mamy

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych sylwetką trenerki internautek oraz internautów:

Wooooow, petarda!
O matko ćwiczebna, królowo mięśni, jaka rzeźba
Boska figura!
Aniu, jest Pani taką motywacją do działania!
Boskie Ciało!!!
Anka jaka figura!
Noo brzuch
No no super, klasa. Nic dodać, nic ująć. Czapki z głów
Boska Lewandowska
Figura wymiata
Ale forma
Figura marzenie
Ahhh co za ciało, kawał ciężkiej roboty

- czytamy. 

Więcej o: