Martyna Wojciechowska z grzywką i w krótkich włosach! "O której dzisiaj Big Brother?" - pytają fani

Martyna Wojciechowska udostępniła post "na pożegnanie lata". Na zdjęciu podróżniczka prezentuje się w krótkich włosach i z grzywką! "O której dzisiaj Big Brother?" - pytają ironicznie fani dziennikarki na Instagramie.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych kobiet w polskim show-biznesie. Podróżniczka, dziennikarka oraz działaczka społeczna znana jest m.in. z prowadzenia programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska aktywnie prowadzi również swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 2 mln osób. Dzieli się tam swoimi przemyśleniami, wybranymi momentami z życia, a także... zdjęciami z przeszłości! 

Więcej treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska w krótkich włosach i z grzywką. Pamiętacie dziennikarkę w takim wydaniu? 

Przy okazji końca lata i zbliżającej się jesieni Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest prawie nie do poznania. Dziennikarka nie ma swoich charakterystycznych długich i gęstych włosów, a zamiast tego pozuje z krótką fryzurą z grzywką! - Za chwilę jesień już do nas zawita pełną parą, więc przygotowałam coś specjalnego na pożegnanie lata. I teraz wchodzę ja, cała na błękitno. Zgadniecie, ile to zdjęcie ma lat? Dobrego dnia nam wszystkim życzę! M. P.S. Może wrócić do grzywki?! - napisała podróżniczka w opisie posta.  

O której dzisiaj Big Brother?

- zapytała jedna fanka, żartując.  

 

Najnowszy post dziennikarki zrobił furorę w sieci. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób przyznało, że śledzi karierę Wojciechowskiej już od czasów Big Brothera. Inni stanowczo odradzali podróżniczce powrót do fryzury sprzed lat i zgodnie przyznali, że w długich włosach prezentuje się najkorzystniej.  

Pamiętam te czasy!?? 20 lat temu jak nic! 
Powiem tak: im starsza, tym piękniejsza
Jak nic z 20 lat. Wtedy i teraz piękna
Pamiętam Cię taką w Big Brother
Zdecydowanie obecna fryzura. W swoim przypadku też tak stwierdzam oglądając stare zdjęcia 
Pamiętam. Miałam taką samą fryzurę. To były czasy. Teraz wygląda Pani fantastycznie. Jest i była Pani zawsze cudowną Kobietą
Więcej o: