Ludzie krytykują ją za ubrania, które nosi: "Jesteś za stara". Odpowiada

Alicia jest krytykowana za swój styl. Zdaniem wielu osób ubiera się niestosownie do wieku. Kobieta potrafi jednak poradzić sobie z krytyką. Jak przekonuje, mamy tyle lat, na ile się czujemy. I to, jak się ubieramy to tylko nasza sprawa.

Alicia ma 34 lata

Alicia, znana w sieci jako Księżniczka Glitterhead, jest bardzo aktywną tiktokerką z ponad trzema milionami obserwujących. Fani śledzą jej profil głównie dla odważnych filmików, w których szczerze omawia między innymi swoje protezy zębów. Dziewczyna ma dopiero 34 lata. Jednak zaczęła tracić zęby już w wieku 21 lat. Wtedy też zdecydowała się na protezy. To pozwoliło jej odzyskać pewność siebie.

Ta historia nie przekonuje internautów, którzy uważają, że dziewczyna… ubiera się niestosownie do swojego wieku. Uważają, że jest starsza i tak powinna się nosić. 

Krytykowana za ubiór

Podkreślmy, Alicia ma 34 lata. Nawet gdyby miała 54 czy 64 może ubierać się jak chce. Jednak nie wszyscy tak uważają. Niektórzy internauci sądzą, że ma więcej lat i w związku z tym powinna inaczej się ubierać. Dziewczynie zdarzyło nagrać się wideo w szortach i topie. To, zdaniem niektórych, jest nieodpowiedni strój.

Jesteś matką małych dziewczynek, czy uważasz, że to właściwe?
Poza tym nie jesteś trochę za stara, żeby tak się ubierać? To niewłaściwy sposób na przyciągnięcie uwagi

- komentują internauci.

Niektórzy się oburzyli:

Nie widzę nic złego w tym stroju. Szorty. Koszulka bez rękawów. Kurtka sportowa.
Czy nie jesteś trochę za stara, by oceniać?

Alicia odpowiedziała na te komentarze w swoim stylu, czyli nagraniem. Zapytała w podpisie filmiku: Gdzie jest przedział wiekowy? Nagranie obejrzano już ponad 225 000 razy.

Czy mógłbyś skierować mnie do mojego przedziału wiekowego?

 – powiedziała Alicia w odpowiedzi wideo.

Wiek nie jest oznaczony na ubraniach ani metkach. Robiłam zakupy w dziale dla dorosłych i myślałam, że to dobrze

- dodała.

Internautom bardzo spodobała się odpowiedź Alici. Szczególnie gdy Alicia dodatkowo podkreśla:

Chcę, aby ludzie przestali czekać! Nadszedł czas! MUSIMY znaleźć miłość do siebie! Inną dla każdego z nas. Kim w końcu jesteśmy, aby osądzać innych?
Więcej o: