Znane pary, które ukrywały swoją miłość. Długo nie przyznawali się do związku

Gwiazdom trudno jest ukryć swój związek. Śledzeni przez fotoreporterów mają naprawdę trudne zadanie, gdy chcą wymknąć się na pierwszą randkę. A jednak niektórym się to udało!

Gwiazdom trudno ukryć związek

Pierwsza randka, pierwszy wspólny spacer, kino… Takich wspomnień z początku związku mamy mnóstwo. Nie mają ich jednak często gwiazdy, ponieważ muszą się ukrywać. Jeśli nie chcą trafić na okładki gazet, muszą trzymać swój związek w tajemnicy. Decydują się na to w dużej mierze osoby, które już mają za sobą doświadczenia afiszowania się związkiem w blasku fleszy. Decydują się też na to ci, którzy naprawdę wiążą duże nadzieje z poznaną osobą. Tak było na przykład w sytuacji księcia Harry’ego i Meghan Markle.

On – playboy i brytyjski arystokrata. Ona – aktorka i rozwódka. Ta para miała naprawdę trudne początki. Zdarzało się, że siadali daleko od siebie i wymieniali SMS-y! Oficjalnie zostali parą 25 września 2017 roku. Plotki, że się spotykają pojawiły się w 2016 roku.

Obecnie są szczęśliwym małżeństwem. W polskim show-biznesie też nie brakuje par, które ukrywały swój związek.  

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa miała za sobą wiele związków ze znanymi osobami – choćby z Antkiem Królikowskim i Baronem. Z Nikodemem Rozbickim nie afiszowała się. Długo nie przyznawała się, z kim się spotka. Para potwierdziła związek w listopadzie 2020 roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tworzą dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Ale początki znajomości były dla nich trudne. Radek przyjeżdżał po Małgosię do podziemnego garażu. Zabierał ją na randki autem na tylnym siedzeniu. Gwiazda przykrywała się kocem, żeby nikt nie wiedział, kto jedzie samochodem.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spotykają się od 2014 roku. Ale potwierdzili związek dopiero w 2015 roku. Wtedy też przyszła na świąt ich córka – Antonina. Ślub wzięli w 2018 roku. Wciąż nie komentując żadnych wydarzeń z życia prywatnego.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki często spotykali się na planie filmowym i deskach teatru. Nie komentowali doniesień o tym, że są razem. Do tej pory nie wypowiadają się na ten temat. Ale wiemy już, że są po ślubie! Dopiero od niedawna zamieszczają w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

Więcej o: