Sara James w finale "Mam Talent". Simon Cowell w szoku. "Rozwalasz jedną z kultowych piosenek"

14-letnia Sara James po raz kolejny zachwyciła amerykańską publiczność. Młoda gwiazda podczas finałowego odcinka "Mam talent" otrzymała owacje na stojąco, a Simon Cowell przyznał, że Sara "oszołomiła go swoim występem".

Sara James przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie walczy o zwycięstwo w programie "America's Got Talent". Już podczas castingów zachwyciła publiczność oraz jury. Simon Cowell był pod wrażeniem umiejętności 14-latki i zdecydował się na wciśnięcie złotego przycisku, dzięki czemu Polka od razu awansowała do odcinków na żywo. W kolejnym etapie Sara wykonała piosenkę "Rocket Man" Eltona Johna i ponownie oczarowała widzów. Teraz w sieci pojawił się filmik z finałowego występu James. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Sara James jest zachwycona Ameryką. "Chciałabym kiedyś tu zamieszkać" 

13 września odbył się finałowy odcinek amerykańskiego programu "Mam talent", na który wielu widzów w Polsce czekało z niecierpliwością. W ostatnich występach na żywo udział wzięła bowiem Sara James. Już podczas zapowiedzi prowadzący Terry Crews podkreślił, że 14-latka jest niesamowita. W przygotowanym natomiast materiale, młoda wokalistka przyznała, że jest zachwycona Stanami Zjednoczonymi. - Zakochałam się w tym miejscu, chciałabym kiedyś tu zamieszkać. Kocham Amerykę i mam nadzieję, że Ameryka mnie pokocha. - stwierdziła. 

Finałowy występ Sary James zachwycił jury i fanów 

Sara James podczas finałowego występu postanowiła zaprezentować piosenkę Kate Bush "Running Up That Hill". Jej umiejętności ponownie zachwyciły publiczność oraz jury, od których otrzymała owacje na stojąco. 

Simon Cowel nie krył zachwytu, przyznając, że Sara "rozwaliła jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie". Na wiele ciepłych słów 14-latka mogła liczyć także od pozostałych jurorów. Howie Madel przyznał, że Polka "jest gotowa na sukces", a Heidi Klum stwierdziła zaś, że Sara "jest jednym z najlepszych odkryć tego sezonu". Sofia Vergara zwróciła uwagę natomiast nie tylko na umiejętności wokalne Polki, ale też jej doskonałą prezencję na scenie.

Teraz widzowie mają 12 godzin, aby głosować na finalistów. Uczestnicy show walczą bowiem o milion dolarów oraz występ na scenach Las Vegas Strip. 

 
Więcej o: