Britney Spears dostała kosza od księcia Williama? "Pisaliśmy ze sobą jakiś czas"

Britney Spear znana jest jako "księżniczka popu", jednak mało kto wie, że w przeszłości miała przed sobą perspektywę randkowania z prawdziwym księciem. Przed laty w jednym z wywiadów zdradziła bowiem, że miała kontakt z księciem Williamem. Koniec tej historii nie przypomina jednak bajki o księżniczce i księciu.
Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Ze względu na ogromne sukcesy muzyczne okrzyknięta została "księżniczką popu", a jako jako nastoletnia artystka z największą liczbą sprzedanych albumów (przekroczyła liczbę 100 mln egzemplarzy) i singli w historii, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. W 2016 roku związała się z pochodzącym z Iranu modelem i aktorem Samem Asgharim. W czerwcu 2021 roku poinformowała o zaręczynach, a w czerwcu tego roku Britney Spears i Sam Asghari pobrali się. Na początku lat dwutysięcznych korespondowała podobno z księciem Williamem. Liczyła także na coś więcej.

Britney Spears chciała randkować z księciem Williamem? "Mieliśmy się spotkać, ale nie przyszedł"

Britney Spears była wówczas u szczytu sławy. W 2002 roku, podczas wywiadu z Frankiem Skinnerem wyznała, że mailowała przez pewien czas z księciem Williamem. - Pisaliśmy ze sobą przez jakiś czas. Miał się ze mną spotkać, ale nic z tego nie wyszło. Wystawił mnie. Mieliśmy się spotkać, ale nie przyszedł - powiedziała. Jak zareagowała na to królowa Elżbieta II? Pałac Buckingham oczywiście zaprzeczał słowom piosenkarki. W 2003 roku książę William zaczął natomiast spotykać się z Kate Middleton. Po latach, kwestia ta ponownie została poruszona. O rzekomych kontaktach księcia Williama i Britney Spears przypomniał w swojej książce Christopher Andersen, królewski biograf:

Próbowali zostać parą, kiedy byli młodzi. Być może odbyli rozmowy telefonicznie, ale nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek faktycznie udało im się spotkać w tym okresie

- napisał.

 

Wyobrażacie sobie Britney Spears na miejscu księżnej Kate?

Więcej o: