Meghan Markle nagrywała żałobników? Podejrzenia wzbudził jeden element jej stroju

Zdaniem niektórych Meghan Markle w czasie uroczystości żałobnych miała pod sukienką... mikrofon. - Coś tam schowała, pewnie to urządzenie nagrywające - napisał jeden z użytkowników Twittera.

8 września światowe media obiegła smutna wiadomość o śmierci Królowej Elżbiety II. Monarchini miała 96 lat. Elżbieta była głową nie tylko Wielkiej Brytanii, ale też 15 państw Wspólnoty Narodów, m.in. Australii, Nowej Zelandii i Kanady. W czasie swojego panowania odbyła niemal 100 podróży zagranicznych. Warto wspomnieć, że Elżbieta II była najdłużej panującą władczynią w historii Zjednoczonego Królestwa. Rządziła nim aż przez 70 lat. 

Zobacz wideo Pożegnanie królowej. Morze kwiatów i listów w hołdzie dla Elżbiety II

Zdaniem ekspertów od mowy ciała w czasie uroczystości żałobnych Meghan Markle zachowywała się najbardziej niepewnie ze wszystkich uczestników. Jednak nie tylko jej zachowanie przykuło uwagę internautów.

 

Meghan Markle nagrywała żałobników?

Zdaniem wielu obserwatorów żona Harry'ego w czasie uroczystości żałobnych miała pod sukienką... mikrofon. Pojawiły się między innymi sugestie, że wynika to z umowy Meghan oraz jej męża z Netfliksem. 

Na niektórych zdjęciach rzeczywiście widać, że pod jej sukienką odznaczał się błyszczący i eliptyczny wzór. To z kolei wywołało mnóstw spekulacji na temat tego, czym jest ten przedmiot. Zdaniem wielu komentujących w mediach społecznościowych pod sukienką Meghan znajdował się... mikrofon. - Coś tam schowała, pewnie to urządzenie nagrywające - napisał jeden z użytkowników Twittera. 

Osoba z otoczenia Meghan Markle dementuje doniesienia

Teoria ta stała się na tyle popularna, że dziennikarze portalu Page Six skontaktowali się w tej sprawie z osobami z otoczenia księżnej. Ich zdaniem o żadnym nagrywaniu w czasie uroczystości żałobnych nie może być mowy. 

To szaleństwo! Tego typu teorie są niezwykle krzywdzące. Oczywiście, że nie miała ze sobą żadnego sprzętu nagrywającego 

- powiedział jeden z informatorów portalu. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: