Kosztuje 4 zł, a działa cuda. Wylej kilka kropel na rolkę i pożegnaj się z uporczywym problemem

Nieprzyjemny zapach w łazience to uporczywy i krępujący problem, z którym zmaga się wiele osób. Co zrobić, żeby poradzić sobie z nim raz na zawsze? Nie musisz kupować chemicznych specyfików. Wystarczy ten naturalny produkt za 4 zł.

Nieprzyjemny zapach w łazience to zmora wielu osób. Ten krępujący problem jest uciążliwy, zwłaszcza kiedy zapraszamy gości do naszego domu. Co zrobić, żeby poradzić sobie z nieprzyjemnymi zapachami? Okazuje się, że nie trzeba wydawać ogromnych sum na różne specyfiki. Wystarczą domowe triki za kilka złotych.  

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Żółte plamy na desce klozetowej? Przepis na pastę, która sobie z tym poradzi

Wylej kilka kropel na rolkę. Ten produkt poradzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami 

Chemiczne odświeżacze powietrzą są skuteczne, jednak potrafią być bardzo drogie. Zwłaszcza jeśli chcemy, żeby zapach utrzymywał się na dłużej. Istnieją jednak domowe sposoby na stworzenie neutralizatora brzydkich zapachów diy. Do zrobienia odświeżacza będziesz potrzebować tylko jednego produktu, który masz już w lodówce.  

Cytryna jest wykorzystywana do wielu domowych trików. Jej skórka zawiera naturalne olejki eteryczne, które szybko i skutecznie wyeliminują nieprzyjemne zapachy. Z dodatkiem cytryny można stworzyć genialny, gorący odświeżacz. Co należy zrobić? Włóż skórki cytryny do garnka z wodą i gotuj je przez kilka minut. Dodaj wyciśnięty sok z owoców i przelej płyn do naczynia. Gotowe! Teraz wystarczy tylko, że ustawisz je w łazience, a po upływie chwili będzie w niej pachnieć świeżo i przyjemnie. 

Domowy odświeżacz powietrza. Wypróbuj sodę oczyszczoną 

Soda oczyszczona to kolejny produkt, który wykorzystujemy w naszych domowych trikach. Świetnie czyści różne powierzchnie, ale też może być wykorzystana do stworzenia taniego odświeżacza powietrza.  

Aby go przygotować, kolejny raz musisz wykorzystać cytrynę. Wyciśnij sok z kilku owoców i wymieszaj go z 2-4 łyżkami sody oczyszczonej. Poczekaj, aż mieszanka przestanie musować, a następnie przelej uzyskany płyn do butelki z rozpylaczem. Spryskaj dokładnie całą łazienkę i  ciesz się świeżym zapachem czystości.  

Więcej o: