Małgorzata Rozenek w stylowej sukni ślubnej. Fanka pyta "jak się w niej chodzi?"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kilka dni temu obchodzili 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji pokusili się o opublikowanie zdjęć z ceremonii w mediach społecznościowych. Poza życzeniami od fanów kilka osób wyraziło również zachwyt nad suknią ślubną wybraną przez prezenterkę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek popłakała się na wizji. Wszystko przez Radosława i synów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 roku podczas premiery filmu "Mój biegun". Gdy serwisy plotkarskie po raz pierwszy obiegła informacja o związku byłego piłkarza i prezenterki TVN, nikt nie wróżył im długiej przyszłości. Para nie przejmowała się tym jednak, a ostatecznie 10 września 2016 roku stanęła na ślubnym kobiercu. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętowali w tym roku 6. rocznicę ślubu 

Niedawno Majdanowie obchodzili 6. rocznicę ślubu. W związku z tym zdecydowali się na opublikowanie fotografii z tego ważnego dnia. O ile nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" opatrzyła zdjęcie jedynie datą, 50-latek był nieco bardziej wylewny. 

Sześć lat temu, moja Małgorzata powiedziała TAK. Dzisiaj obchodzimy naszą rocznicę i tak sobie szczęśliwie żyjemy z naszymi dorastającymi Chłopcami i z coraz większą gromadą psów i ptaków.
 

Później Małgorzata postanowiła dodatkowo opublikować filmik. Mimo że również nie miał on opisu, to i tak wywołał wśród fanów wzruszenie. 

 

Pod zdjęciem Małgorzaty Roznek-Majdan fani składali nie tylko życzenia 

Większość komentarzy, która pojawiła się pod rocznicowym zdjęciem pary, to były życzenia. Niektórzy zwrócili też uwagę jednak na kreację panny młodej. Była to jedna z kilku sukni, w której wystąpiła podczas swojego wielkiego dnia Rozenek. 

Pani suknia była przepiękna.
Suknia ślubna wspaniała.

Jedna z fanek poprosiła nawet gwiazdę o radę: 

A propo sukienki, jak się w niej chodzi? Pytam, bo też chcę mocną rybkę. 

Model widoczny na zdjęciu to wysadzana prawdziwymi cyrkoniami sukienka autorstwa Ewy Minge. 

Więcej o: