Te krótkie fryzury dla cienkich włosów dodadzą im objętości! To prawdziwy hit na jesień 2022

Krótkie fryzury dla cienkich włosów to świetne rozwiązanie. Czasem mniej, znaczy więcej i tak jest w tym przypadku. Takie stylizacje włosów dodają kosmykom objętości i sprawiają, że pasma zdają się być gęstsze i odżywione. Oto top 3 fryzury na jesień 2022.

Krótkie fryzury wymagają odwagi. Zdarza się, że obcięcie włosów właśnie na krótko, to wielka metamorfoza, która całkowicie zmienia nasz wygląd. Jesienią takie stylizacje włosów mają swoje plusy, włosy szybko schną, a w dodatku całkowicie można ukryć je pod czapką, nie narażając ich na zmienną pogodę, która może sprawić, że przemarzną lub się wysuszą. Dodatkowo krótkie fryzury są bardzo modne jesienią. Potrafią też optycznie zagęścić pasma i sprawić, że będą wyglądały na mocne.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Modne krótkie fryzury damskie? Pixie Cut to ponadczasowy hit

Pixie Cut to fryzura, która idealnie pasuje do niemal każdej twarzy. Włosy, choć krótkie i wystrzępione, wcale nie wyglądają w niej na rzadkie. Jeśli wybierzesz wariant z grzywką, zaczesana do tyłu sprawi, że będą wydawały się uniesione i odżywione. Takie włosy łatwo wymodelować, a same z siebie i tak układają się idealnie. Taka metamorfoza może wymagać odwagi, ale jest gorącym trendem 2022.

 

Krótkie fryzury na jesień 2022: Short bob z wygolonymi bokami

Short bob, to włosy z tyłu krótsze (często podgolone) a z przodu dłuższe. Kierują się po skosie w dół, mogą być z grzywką lub bez często pozbawione mocniejszego cieniowania. W tym roku króluje jednak nieco bardziej odważny wariant tej fryzury. To Short bob z wygolonymi (ale nie na zero!) bokami. Taki "zabieg" sprawia, że góra fryzury staje się jeszcze bardziej uniesiona, a wzrok skupia  się właśnie na tych włosach, które wyglądają na gęste i odżywione. Dodatkowo ten look ma "pazura".

 

Krótkie fryzury damskie na jesień. Bixie jest idealnym rozwiązaniem!

Jeśli nie jesteś przekonana ani do Pixie Cut, ani do najmodniejszego Boba... wybierz Bixie! To świetna fryzura, która łączy dwie wspomniane wcześniej. Jest krótka, ale ekstremalnie zagęszcza optycznie włosy i sprawia, że pasma stają się optycznie mocne i odżywione. Włosy w Bixie są mocno cieniowane i uniesione z tyłu od szyi. Nasada włosów nie musi nawet być modelowana w ten sposób, aby włosy zdawały się być napuszone i uniesione. Ta fryzura wygląda świetnie również wtedy, kiedy jest wykonana w "jesiennych" kolorach. Miodowy, lub orzechowy blond, a może rudy? To świetny pomysł!

 
Więcej o: