Horoskop dzienny 28 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 września. Środa to mały piątek, ale czy na pewno można już odpuścić? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran za wszelką cenę musi dziś zachować jasność umysłu. Cena jest zbyt wysoka, od Waszej decyzji wiele zależy, warto mieć pełną świadomość, o co toczy się stawka. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byk będzie miał dziś wrażenie, że po raz kolejny wpada na ścianę. Zbyt duża ilość obowiązków i zbyt duży natłok uczuć sprawi, że Byk zechce dziś zaszyć się w domu i zapomnieć o całym świecie. Taki reset jak najbardziej Wam się przyda, nie miejcie wyrzutów sumienia z powodu chwili tylko dla siebie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą się dziś wygrzewać w ostatnich promieniach słońca. Taka ciepła kąpiel doda Wam energii. Przed Wami wiele możliwości, wybór daje wolność, ale też szczęście. Po południu skupisz się na szczegółach i dzień zakończysz sukcesem.  

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny - Rak

Rak będzie dziś niewyspany, a to dopiero środek tygodnia. Czas rozłożyć siły i wygospodarować czas na prywatne sprawy. Ktoś czeka na Twój telefon i powoli traci nadzieję. Miłość potrzebna jest nam jak powietrze, czas zacząć działać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew poczuje dziś, że traci grunt pod nogami. Coraz więcej niejasnych sytuacji  sprawia, że stres zaczyna przejmować nad Wami kontrolę. Czas spojrzeć na wszystko z boku i podjąć racjonalną decyzję, na chłodno.  

Horoskop dzienny - Panna

Wymarzone życie Panny jest w zasięgu ręki. Gwiazdy radzą Wam nie rezygnować na ostatniej prostej. Trudne chwile przeminą, już niedługo w życiu Panny zapanuje spokój i harmonia. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś w wesołym nastroju, czeka Was beztroski dzień z przyjaciółmi. Będziesz dziś duszą towarzystwa pełną dobrej energii, ten dobry nastrój będzie towarzyszył Wam do końca tygodnia. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion będzie dziś bardzo podejrzliwy. Do końca dnia będzie towarzyszyć Wam wrażenie, że wszyscy rozmawiają za Waszymi plecami. Tymczasem to tylko wytwór wyobraźni, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec oczami wyobraźni już widzi efekty swojej pracy, chociaż na owoce trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać to zdecydowanie warto. Decyzje podjęte na zimno smakują najlepiej.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś w ogniu krzyżowym. Z jednej strony chcecie grać tylko na siebie, z drugiej potrzeba akceptacji kieruje Was w stronę grupy. Jak zwykle najlepsze rozwiązanie leży gdzieś pośrodku.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik poczuje dziś ukłucie zazdrości, czyjeś życie wyda mu się bardziej interesujące. To, o czym warto pamiętać to to, że nie znamy całej prawdy i na podstawie wycinka czyjegoś życia nie ma sensu tworzyć teorii. 

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby muszą bardziej zadbać o siebie. Ciągłe załatwianie cudzych spraw zabiera Wam życiową energię. Czas przerwać krąg zobowiązań i zacząć grać do własnej bramki. 

Więcej o: