Wpadka podczas rozdania Emmy. Przez reflektory sukienka odsłoniła wszystko

Ceremonia wręczenia nagród Emmy to święto stylu. Aktorzy i aktorki prezentują się na czerwonym dywanie w niesamowitych kreacjach. Jednak nawet największym gwiazdom zdarzają się wpadki. Tym razem kreacja Alexandry Daddario odsłoniła za dużo.

Rozdanie nagród Emmy to nie tylko święto telewizji, ale też okazja to zaprezentowania wyjątkowych kreacji. Wśród najpiękniejszych stylizacji należy wymienić czarną balową suknię Valentino, którą miała na sobie Zendaya czy tiulową suknię od Giambattista Valli Haute Couture, w której pokazała się Lizzo. 

 
 

Uwagę wszystkich zwróciła także prześwitująca kreacja Alexandry Daddario. Jasnobeżowa sukienka projektu Dior prezentowała się naprawdę pięknie. Małe koraliki na całej kreacji sprawiły, że gwiazda wyglądała szykownie i kobieco.  "To jedna z tych rzeczy, którą zakładasz i od razu wiesz, że jest strzałem w dziesiątkę" - mówiła o sukience aktorka w rozmowie z dziennikarką "Vanity Fair". Dopiero, gdy Alexandra Daddario wyszła na scenę, okazało się, że kreacja odsłania trochę za dużo. 

 

Prześwitująca sukienka Alexandry Daddario. Gwiazda zaliczyła wpadkę 

Aktorka wyszła na scenę, by odebrać nagrodę dla serialu "Biały Lotos", który okazał się największym zwycięzcą Emmy. Dostał aż pięć nagród w głównych kategoriach. Alexandra Daddario pojawiła się na scenie w towarzystwie twórców i obsady serialu. Wyraziste światła reflektorów sprawiły, że spod sukienki gwiazdy prześwitywała jej naga klatka piersiowa. Nie wiadomo, czy ktoś zwrócił uwagę aktorce, czy też sama zauważyła, że w takim świetle sukienka odkrywa za dużo, ale w pewnym momencie Alexandra Daddario zaczęła zakrywać biust przedramionami. 

Prześwitująca kreacja Megan Stalter. Przełamuje schematy 

Alexandra Daddario nie była jedyną gwiazdą z prześwitującej kreacji. Komiczka Megan Stalter zdecydowała się wystąpić w koronkowej sukience. Było to jej pierwsze rozdanie nagród Emmy. Prześwitująca czerwona halka, którą nosiła Megan Stalter, była autorstwa Normy Kamali. Komiczka założyła ją na dopasowaną kolorystycznie bieliznę. Zdecydowanie nie była to klasyczna kreacja glamour. Megan Stalter postanowiła nieco złamać zasady, ale wciąż prezentowała się elegancko. 

 
Więcej o: