Horoskop dzienny 29 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 września. Czwartek to dzień na zamykanie wszystkich spraw przed weekendem. Chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran powinien dziś myśleć pozytywnie i obserwować jak świat zmienia się wokół. Niezależnie od tego, jak trudne masz zadania przed sobą, dzisiaj jest Twój szczęśliwy dzień. Warto dobrze go wykorzystać. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byk odczuje dzisiaj spadek formy, uzyskane wyniki prawdopodobnie będą znacznie poniżej oczekiwań. Nieosiągnięcie celu może Cię przytłoczyć, ale porażka często pojawia się tuż przed sukcesem.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dzisiaj w stanie podwyższonej gotowości. Ktoś potrzebuje Waszej pomocy, a dla Bliźniąt rodzina jest najważniejsza. Koniec końców wszystko dobrze się ułoży i wieczorem będzie można odetchnąć. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Rak

Czeka Cię dzień pełen skrajności, zwłaszcza jeśli chodzi o twoje zmienne nastroje. Musisz przypomnieć sobie, że oprócz emocji mamy też bardziej praktyczną stronę, do której trzeba się dzisiaj odwołać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew skupi dziś większą uwagę na najmłodszych członkach rodziny, którzy będą potrzebowali wsparcia lub pocieszenia. Z czasem wszystko się ułoży, ale teraz trzeba otrzeć kilka łez i zapewnić, że będzie dobrze. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna zacznie dziś długą i żmudną drogę do sukcesu. Ciężka praca będzie odgrywać istotną rolę w kolejnych dniach. Za wysiłek czeka Cię nagroda, dlatego warto się postarać. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga często, gdy wyciąga pomocną dłoń, traci całe ramię. Uważaj więc, ponieważ ktoś może próbować nadmiernie wykorzystać twoją dobrą  naturę. Czasami warto zająć się sobą niż żyć cudzymi problemami. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion będzie dziś zaskoczony tym jak szybko uda mu się zrealizować własne cele. Regularny wysiłek bez większych obciążeń to Twój klucz do sukcesu. Teraz możesz skupić się na życiu prywatnym i rozrywkach. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będzie dziś szukał sprzymierzeńców, na szczęście życzliwych osób nie brakuje. W takim towarzystwie przetrwasz wszystkie trudności i dzień zakończy się pozytywnie. Wieczorem Strzelec znajdzie ukojenie w ramionach ukochanej osoby. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twoja intuicja działa dziś na najwyższych obrotach. Będziesz w stanie jasno komunikować swoje uczucia, ale też oczekiwania wobec otoczenia. Koniec końców uda Ci się osiągnąć wszystkie cele. W sferze uczuć drobne zmiany na lepsze, zanim Koziorożec wejdzie w nowy związek, pojawi się ktoś nowy, kto skradnie jego serce. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiejszy ponury nastrój Wodnika wynika ze złamanego serca. Ktoś zabawił się Waszymi uczuciami, nie zważając na konsekwencje. Na szczęście czas leczy rany, a już wkrótce pojawi się ktoś całkiem nowy. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby muszą zdać sobie sprawę z faktu, że mogą mieć naprawdę wszystko. Marzenia są od tego, aby je spełniać, jeśli nie teraz to kiedy? 

Więcej o: