Hit w Biedronce! Zestaw za 18 zł przyda się w każdej kuchni i jest łatwy w utrzymaniu. Podobne w Lidl

Masz problem z organizacją rzeczy np. w komodzie, lodówce czy łazience? Rozwiązaniem będą praktyczne, pozwalające zachować porządek i ład w mieszkaniu komplety organizerów. Oto zestawy dostępne w popularnych sklepach Biedronka, Lidl oraz Ikea w promocyjnych cenach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Prawidłowa organizacja w domu to nie tylko sposób na zachowanie porządku, ale również szybkie odnajdywanie potrzebnych rzeczy. Organizery to świetne rozwiązanie, jeśli masz problem z tym, żeby każdy przedmiot miał swoje miejsce w domu. Oto zestawienie kompletów, które zachwycają prostymi i barwnymi motywami w okazyjnych cenach.

Zobacz wideo Płyn do paneli, który zrobisz samodzielnie w domu

Paulina Sykut-Jeżyna Sukienka Pauliny Sykut-Jeżyny to hit na jesień 2022. Podobną ma Lamparska

Biedronka: zestaw organizerów do szafki lub lodówki. To wyjątkowo praktyczna opcja!

W sieci sklepów Biedronka dostępny jest komplet organizerów, które świetnie sprawdzą się w utrzymaniu porządku np. w lodówce czy jakiejkolwiek szafce. Ich zaletą jest to, że są przystosowane do mycia w zmywarce, więc łatwo będzie je można utrzymać w nienagannym stanie. Do wyboru są trzy zestawy w cenie 17,99 zł.

organizerorganizer Biedronka

Lidl: organizery do szuflad. Zaprowadź porządek w komodzie!

Idealne do szuflad, komód, szaf itp., czyli zestaw organizerów do szuflad dostępny w sklepach Lidl. Są nie tylko składane, przez co nieużytkowane zajmują minimalną ilość miejsca, ale również łatwe do wyczyszczenia wilgotną szmatką oraz niezwykle trwałe. W skład elementów zestawu za 34,99 zł wchodzą:

  • 2x pudełko małe bez przegródki
  • 1x pudełko średnie z przegródką
  • 1x pudełko duże z przegródką

organizerorganizer Lidl

Ikea: komplet pojemników. Zestaw składa się aż z 6 sztuk!

Sklepy Ikea pomagają uporządkować skarpetki, paski czy biżuterię w szafie lub komodzie, dzięki praktycznemu zestawowi pojemników w ofercie. Kiedy pudełko jest niepotrzebne i chcesz zaoszczędzić miejsce, wystarczy otworzyć zamek błyskawiczny i złożyć pudełko na płasko. W skład wchodzi aż 6 sztuk pojemników w cenie 27,99 zł.

organizerorganizer Ikea

Więcej o: