Marta Manowska pokazała swój posiłek. Cały czas jest na diecie? "Pierwsze od 2 tygodni"

Marta Manowska ma za sobą metamorfozę, która zaczęła się od wyzwania z Ewą Chodakowską. Od tamtego momentu, dziennikarka chętnie dzieli się w sieci swoimi aktywnościami oraz uchyla rąbka tajemnicy odnośnie swojej diety. Teraz pokazała swoje śniadanie. - Pierwsze śniadanko od 2 tygodni - wyznała.
Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której popularność przyniosło m.in. prowadzenie programu "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Marta Manowska należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konta na Instagramie. Aktualnie dziennikarkę obserwuje ponad 208 tys. osób, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. - Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy - napisała w zeszłym roku po 90-dniowym wyzwaniu z Ewą Chodakowską

Doda, Agnieszka Woźniak-StarakGwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. "Macierzyństwo to niejedyna droga"

Marta Manowska pokazała swój posiłek. "Pierwsze śniadanko od 2 tygodni"

To nie był jednak koniec przygody Marty Manowskiej z aktywnością fizyczną i zdrowym żywieniem. Dziennikarka od czasu do czasu na swoim Instagramie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując swoje górskie wędrówki, przejażdżki rowerowe, a także posiłki. Pod koniec maja spróbowała nawet diety wegańskiej. - Wegańskie śniadanie w Warsie. Jestem w szoku. Pyszne. Tak się jakoś porobiło, że od 3 tygodni jestem weganką. I myślałam, że ciężko będzie w tej podróży. A tu proszę - wyznała na instagramowej relacji. Ostatnio Marta Manowska znów pokazała swoje śniadanie. Tym razem składało się ono z jednego jajka, talerza świeżych warzyw, talerzyka owoców oraz czarnej kawy. 

Pierwsze śniadanko od 2 tygodni

- czytamy na relacji.

Marta Manowska pokazała swój posiłek. 'Pierwsze śniadanko od 2 tygodni'Marta Manowska pokazała swój posiłek. 'Pierwsze śniadanko od 2 tygodni' https://www.instagram.com/martamanowska/

DodaDoda uderza w Majdana. "Zdradził mnie z każdą prostytutką"

Widząc w tym zestawie śniadaniowym można stwierdzić, że Marta Manowska zrezygnowała już z diety wegańskiej. Nie wykluczone jednak, że pozostała przy laktoowowegetarianizmie, czyli odmianie wegetarianizmu, która dopuszcza spożywanie jaj, mleka czy serów. Sama dziennikarka nie powiedziała jednak nic więcej o szczegółach swojego żywienia w ostatnim czasie.

Więcej o: