Dowiedziała się o niewierności partnera. Wcześniej zdradził go pewien szczegół

Pewna 22-latka rozpoznała zdradę po tym, gdy zauważyła zmianę w zachowaniu partnera. Po kilku dniach mężczyzna wyznał jej całą prawdę. Teraz kobieta dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też było w przypadku dziewczyny, która opowiedziała o tym, jak rozpoznała zdradę partnera. Jej historię opisały liczne portale, między innymi nypost.com.

Zobacz wideo "Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?"

Ta zmiana mocno ją zaniepokoiła

Pernille to 22-latka z Norwegii. Jej historia szybko zdobyła popularność na TikToku. Okazuje się, że kobieta rozpoznała zdradę po tym, gdy zauważyła pewną zmianę w zachowaniu partnera. 

Chłopak Norweżki wrócił z wakacji spędzonych z kolegami. W czasie stosunku 22-latkę zaskoczyła jedna rzecz. Jej partner chciał być z nią w łóżku znacznie dłużej niż zazwyczaj. To zdaniem kobiety było trochę dziwne. Jednak nic wówczas nie powiedziała. 

"Jestem sobą rozczarowany"

Obawy 22-latki okazały się słuszne. Partner po tygodniu wyznał, że w czasie wyjazdu z kolegami dopuścił się zdrady. Co ciekawe, swoją dziewczynę poinformował o tym, wysyłając wiadomość za pośrednictwem jednego z komunikatorów. 

- Czuję się fatalnie i jestem sobą rozczarowany. Jet coś, czego ci nie powiedziałem. Mój kolega zabrał na ten wyjazd dwie dziewczyny, a ja spałem z jedną z nich. Jestem sobą zawiedziony i nie chcę z nią być - napisał. 

Tiktokerka nie ukrywa, że postawa chłopaka bardzo ją zraniła. - Ohydne jest to, że był u mnie w domu i uprawiał ze mną seks chwilę po tym, jak robił to z inną osobą - wyznała Pernille 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: