19-latka dostała złoty bilet w "Top Model". Decyzja wywołała burzę w sieci. "Niezasłużony", "ona to wygra"

Złoty bilet został wręczony podczas drugiego odcinka "Top Model". Otrzymała go 19-letnia Aleksandra Helis. Nastolatka skradła serca jurorów, którzy podjęli jednogłośną decyzję. Na instagramowym profilu programu pojawiło się za to wiele podzielonych opinii.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wraz z początkiem września rozpoczęła się emisja już 11. edycji programu "Top Model". Pierwsze odcinki przedstawiają etap castingów, podczas których jurorzy wybierają szczęśliwców, którzy będą mieli szansę zawalczyć o zwycięstwo i zdobycie upragnionego tytułu. Kim jest uczestniczka, której został przyznany złoty bilet i automatyczne przejście do etapu domu modeli i modelek? W przeszłości jedną z tych osób była Klaudia El Dursi.

małgorzata foremniakSpodnie Małgorzaty Foremniak robią wrażenie! "Nowocześnie i z klasą"

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

Top Model 11. Aleksandra Helis otrzymała złoty bilet i zachwyciła jurorów

Kolejne odcinki programu "Top Model" wciąż budzą spore emocje. Widzowie ostatniego, drugiego odcinka nie mogą narzekać na nudę. Jurorzy zdecydowali się wręczyć złoty bilet 19-letniej Aleksandrze Helis. Jest to przepustka dla uczestnika programu, dzięki której automatycznie przejdzie do etapu domu modeli i modelek. Nastolatka z uwagi na swoje kompleksy bała się wcześniej przyjść do programu, ale przyznała, że pracowała nad swoim ciałem i zdecydowała się dać sobie szansę w modelingu. Na casting wybrała się w tajemnicy przed bliskimi. Dziewczyna zdradziła za kulisami:

Zgłosiłam się sama, nikt nie wie. Wie Danusia. Moi rodzice myślą, że jestem na egzaminie. Dowiedzą, jak się dostanę dalej, prawda?

Po zaprezentowaniu się w stroju kąpielowym i udanej sesji zdjęciowej otrzymała unikalną przepustkę w postaci złotego biletu. Aleksandra Helis na jurorach wywarła ogromne wrażenie. Katarzyna Sokołowska zachwycona uczestniczka powiedziała:

Jesteś młodziutka, jeszcze trochę nieświadoma, ale bardzo piękna. Masz wspaniałe warunki. Jestem absolutnie na tak. 

Inny z jurorów, Marcin Tyszka stwierdził z kolei:

Mega lazurowe oczy, a aparat takie lubi.
 

Złoty bilet w "Top Model" przyznany. Opinie internautów są podzielone

Na instagramowym profilu "Top Model Polska TVN" zostały opublikowane zdjęcia i filmy uwieczniające przyznanie złotego biletu dla Aleksandry Helis. Wyróżnienie dla uczestniczki wywołało poruszenie, co widać w sekcji komentarzy. Część widzów podzieliła entuzjazm jurorów i wyraziła wiele pochlebnych słów.

Ona to wygra
Zajdzie daleko
Piękna, najpiękniejsza, zdecydowanie faworytka do wygrania top model
Zasłużony max!

Niektórzy nie do końca zgadzali się decyzją jurorów, a swoją opinię wyrazili w komentarzach.

Kto co woli oczywiście piękna itp, ale czy na złoty bilet nie wiem.
Jak dla mnie zwyczajna, złoty bilet to chyba przesada
Piękna dziewczyna, bardzo zgrabna, niesamowicie kobieca, ale ja wiem, czy to wystarczy, modelka chyba powinna mieć to coś charakterystycznego, coś, co przyciąga, intryguje.
Porównując ostatnie złote bilety, to ten niezasłużony
 
Więcej o: